En iyi teknoloji fırsatı: 25 ABD doları karşılığında akıllı telefonunuzla senkronize edilen bir bildirim ışığı

TL;DR: 2 Eylül itibarıyla Notti Smart Light’ı yalnızca 24,99 $ (normal 39,99 $) karşılığında alın — bu %37 indirimdir. Görev çağrıları ve ister iş ister ailevi nedenlerden dolayı hepimizin şu ya da bu nedenle bağlantıda kalmamız ve bilgi sahibi olmamız gerekiyor. Bu Notti Smart Light, sizi bilgilendirmek için farklı renkli ışıklar kullanarak telefon bildirimlerinin rahatsız […]

En iyi teknoloji fırsatı: 25 ABD doları karşılığında akıllı telefonunuzla senkronize edilen bir bildirim ışığı

TL;DR: 2 Eylül itibarıyla Notti Smart Light’ı yalnızca 24,99 $ (normal 39,99 $) karşılığında alın — bu %37 indirimdir.


Görev çağrıları ve ister iş ister ailevi nedenlerden dolayı hepimizin şu ya da bu nedenle bağlantıda kalmamız ve bilgi sahibi olmamız gerekiyor. Bu Notti Smart Light, sizi bilgilendirmek için farklı renkli ışıklar kullanarak telefon bildirimlerinin rahatsız edici çınlamasını veya vızıltısını azaltabilir. Ve 24,99 $ (kayıtlı 39,99 $) karşılığında satışta.

Notti, Bluetooth 4.0 üzerinden akıllı telefonunuza bağlanarak çağrı, kısa mesaj, Facebook güncellemesi ve benzeri uyarılar aldığınızda sizi farklı bir ışık rengiyle bilgilendirir. Ayrıca 16 milyon renk seçeneğiyle tamamen özelleştirilebilir.

Bir eve veya ofise (veya ev ofisine) hoş görünen bir eklenti olan bu alet, hayatınızdaki daha büyük bir çocuk veya üniversite öğrencisi için de eğlenceli bir hediye olabilir. Notti Smart Light’ın bir alarm saati işlevi vardır ve Notti’nin ritimle birlikte dansını izlemek için onu müziğinizle senkronize edebilirsiniz.

Pilin bildirim modunda 720 saatten fazla, sürekli ışıkla ise beş saatten fazla dayanması bekleniyor. Şarj girişi bir mikro USB’dir ve yaklaşık 49 feet kablosuz menzile sahiptir.

Notti ile telefon bildirimlerinizin canlanmasını sağlamak için Android 4.3’e veya iOS 8 veya üstünü çalıştıran bir iPhone 5’e ihtiyacınız olacak.

Notti Smart Light’ı 24,99 $ (kayıtlı 39,99 $) indirimli fiyatıyla edinin.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow