En iyi Windows 11 Pro fırsatı: %87 indirim

TL;DR: Microsoft Windows 11 Pro 19,73 £ fiyatla satışta ve liste fiyatından %87 tasarruf etmenizi sağlıyor. İşletim sisteminizi yükseltmek, bilgisayarınızı gelişmiş güvenlik ve daha güzel bir arayüzle yenilemenin harika bir yoludur. Tek sorun fiyattır. Bazı bilgisayarlar Windows 11’e ücretsiz olarak yükseltebilir, ancak 11 Pro’yu istiyorsanız oldukça pahalı olabilir. Yani, indirimdeyken almazsanız. Bilgisayarınızı Windows 11 Pro’ya […]

En iyi Windows 11 Pro fırsatı: %87 indirim

TL;DR: Microsoft Windows 11 Pro 19,73 £ fiyatla satışta ve liste fiyatından %87 tasarruf etmenizi sağlıyor.


İşletim sisteminizi yükseltmek, bilgisayarınızı gelişmiş güvenlik ve daha güzel bir arayüzle yenilemenin harika bir yoludur. Tek sorun fiyattır. Bazı bilgisayarlar Windows 11’e ücretsiz olarak yükseltebilir, ancak 11 Pro’yu istiyorsanız oldukça pahalı olabilir. Yani, indirimdeyken almazsanız. Bilgisayarınızı Windows 11 Pro’ya yükseltmek istiyorsanız bunu 19,73 £ karşılığında yapabilirsiniz.

Windows 10’a alışkınsanız 11 Pro’da keşfedecek çok şey var. Bu yükseltmelerin çoğu güvenliğe dayalı olduğundan Bitlocker şifrelemesi, uyandırma ve kilitleme ve biyometrik oturum açma desteği gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz. Bunlar özellikle profesyoneller için harika olabilir çünkü verilerinizi sıkı bir şekilde kilitleyebileceğiniz, tamamen çıkış yapmadan bilgisayarınızdan güvenli bir şekilde uzaklaşabileceğiniz ve parmak izinizi kullanarak giriş yapabileceğiniz anlamına gelir. Biyometrinin yalnızca onu destekleyen donanıma sahip bilgisayarlarda çalıştığını unutmayın. Her ne kadar harika olsa da, Windows 11 Pro bilgisayarınıza bir parmak izi tarayıcısı yüklemeyecektir.

Dikkat edilmesi gereken diğer eğlenceli özelliklerden bazıları, geliştirilmiş bir kullanıcı arayüzü, anlık düzenler, widget’lar, Microsoft Teams için daha iyi entegrasyon ve hatta geliştirilmiş dokunmatik ekran desteğidir.

Önemli: Satın almadan önce bilgisayarınızın gerçekten 11 Pro’yu destekleyebildiğinden emin olun. Tüm donanım özelliklerini kontrol edin ve bilgisayarınız Windows 10 çalıştırıyorsa ve Windows 11’e yükseltmek için Windows Update’i kullanamıyorsa 11 Pro’nun da çalışmayacağını unutmayın.

Mashable Fırsatları

Bilgisayarınızın biraz daha yeni hissetmesine yardımcı olun. Yalnızca 19,73 £ karşılığında Windows 11 Pro’ya sahip olun.

Teknory