En iyi iScanner fırsatı: Ömür boyu abonelikte %79 indirim

TL;DR: iScanner’a ömür boyu abonelik 31,83 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %79 tasarruf etmenizi sağlar. Bir tarayıcıya sahip olmak günümüzde nadir görülen bir durum. Her zaman hazır bir yazıcı ve tarayıcıya sahip olmasak da, arada bir tarama yapmamız gerekiyor. Kimlik kartlarından makbuzlara veya önemli belgelere kadar, bir dahaki sefere bir şeyi çaresizce taramanız gerektiğinde […]

TL;DR: iScanner’a ömür boyu abonelik 31,83 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %79 tasarruf etmenizi sağlar.


Bir tarayıcıya sahip olmak günümüzde nadir görülen bir durum. Her zaman hazır bir yazıcı ve tarayıcıya sahip olmasak da, arada bir tarama yapmamız gerekiyor. Kimlik kartlarından makbuzlara veya önemli belgelere kadar, bir dahaki sefere bir şeyi çaresizce taramanız gerektiğinde iScanner’a başvurabilirsiniz.

iScanner uygulamasıyla tarama yapmak çocuk oyuncağıdır. Bu kullanışlı araç, hareket halindeyken taramayı kolaylaştırır. Ve şu anda yalnızca 31,83 £ karşılığında ömür boyu abonelik kazanabilirsiniz.

PRO belgeleri her yerden oluşturabildiğiniz için iScanner’ın yapılacaklar listenizdeki işleri işaretlemenize yardımcı olmasına izin verin… tarama ekipmanı gerekmez. Bu reklamsız uygulama, iş veya kişisel nedenlerle önemli belgeleri taramanız gerektiğinde cihazınızı akıllı bir tarayıcıya dönüştürür. Daha sonra bunları taradıktan sonra iScanner bunları dijitalleştirir ve gerektiğinde PDF, JPG, XLS, PPT veya TXT olarak dışa aktarır.

iScanner, taramayı basitleştirmenin yanı sıra, belgenin sınırlarının otomatik olarak algılanıp ayarlanmasını sağlayan, aynı zamanda sayfaları düzleştirerek hiçbir eğri ve çarpıklığın olmamasını sağlayan yapay zeka destekli araçlar sunar. Ayrıca 20’den fazla dildeki metni tanıyabilir. Belgelerden pasaportlara, matematik problemlerini ve denklemlerini çözme veya nesne uzunluğunu ve alanını ölçme seçeneğine kadar ihtiyaçlarınıza bağlı olarak seçebileceğiniz çeşitli tarama modları da vardır.

Mashable Fırsatları

Kupon gerekmeden yalnızca 31,83 £ karşılığında ömür boyu iScanner aboneliğiyle tarama yapmaktan korkmaya son verin.

Konular
Evden Çalışma

Teknory