Bob Odenkirk’in MCU’ya Girmeye Hiç İlgisi Yok

Lionsgate için Jon Kopaloff/Getty Images aracılığıyla fotoğraf Daha İyi Çağrı Saul yıldız Bob Odenkirk Bir sonraki bölümde görünmesini bekleyenler için bazı hayal kırıklığı yaratan haberler var. film, The Incredibles 2.” target=”_blank” rel=”noreferrer noopener”>Marvel Stüdyoları proje. Oyuncuya göre, “bunun için yaratılmadığına” inandığı için MCU’da rol almayı düşünmüyor. Oyuncu, gibi büyük başlıklı dramalarda oynayarak başarıyı yakaladı. Kötü […]

Bob Odenkirk’in MCU’ya Girmeye Hiç İlgisi Yok

Lionsgate için Jon Kopaloff/Getty Images aracılığıyla fotoğraf

Daha İyi Çağrı Saul yıldız Bob Odenkirk Bir sonraki bölümde görünmesini bekleyenler için bazı hayal kırıklığı yaratan haberler var. film, The Incredibles 2.” target=”_blank” rel=”noreferrer noopener”>Marvel Stüdyoları proje. Oyuncuya göre, “bunun için yaratılmadığına” inandığı için MCU’da rol almayı düşünmüyor.

Oyuncu, gibi büyük başlıklı dramalarda oynayarak başarıyı yakaladı. Kötü kırma Ve Daha İyi Çağrı Saul. Bahsetmiyorum bile, gibi projelerde oyuncu, yazar ve yapımcı olarak film çalışması yaptı. Şanslı Hank Ve Hiç kimse. Yani Marvel Studios’un başka bir projede oynamasını istediği biri varsa, bu odur. Ne yazık ki, Odenkirk aksini düşünüyor.

ile yapılan bir röportajda Bağımsız Marvel Studios ve MCU ile potansiyel bir gelecek hakkında Odenkirk, “o dünya için yaratılmadığını” ve ayakları yere basan ve gerçek hayatla ilişkilendirilebilen karakterleri oynamayı tercih edeceğini söyleyerek yanıt verdi. Kendini büyük ya da güçlü birini oynarken görmüyor.

“Her zaman işleri topraklanmış, ilişkilendirilebilir ve daha küçük tutmayı severim. O dünya için yaratıldığımı düşünmüyorum. O adamın yan evde yaşayabileceğini hissettiren karakterler için yaratılmışım.”

Odenkirk, 2021 yapımı filmdeki rolünden bahsederek açıklamasını destekledi. Hiç kimse. Oyuncu, şiddet hakkındaki görüşleri ve baştan sona nasıl değiştiği nedeniyle Hutch Mansell rolüyle daha fazla “ilgilendiğini” paylaştı. Ayrıca, sadece bir aksiyon filminden ziyade kendi hayat hikayesini paylaşırken, insanların 2021 filmini nasıl görebilecekleri konusunda şaka yaptı.

“[Hutch] hala bir aile babasıdır, ancak şiddetle ilişkisi farklıdır. Değişti, ama hayatını nasıl yaşadığı konusunda gerçek dengeyi bulması için daha kat etmesi gereken çok yol var. Bunu tahmin edebileceğinden daha çok önemsiyorum. Bunun aksiyon türünde bir film değil, hayatımın kişisel hikayesi olduğunu düşünürsünüz.”

Odenkirk dışında, bir avuç aktör ve aktris, çeşitli nedenlerle MCU’ya girmekle ilgilenmediklerini açıkladı. Tetris yıldız Taron Egerton, bir sonraki Wolverine olacağına dair söylentilere rağmen MCU için “çok yaşlı” olduğuna inanıyor. Ve Hızlı ve ÖfkeliJason Statham, MCU’ya girmeye büyük bir ilgisizlik gösterdi ve bunu herkesin yapabileceğini iddia etti.

Odenkirk, Saul Goodman olarak yaptığı çalışmalar sayesinde devam eden bir başarı yakaladı. Kötü kırma Ve Daha İyi Çağrı Saul. 2022’de Hollywood Walk of Fame’de kendi yıldızını aldı ve 2022’de Steven Spielberg ile çalışmaya başladı. Posta. Kendini süper kahraman kostümü içinde görmese de en azından 2018 animasyon filminde rol alma şansı buldu. İnanılmaz Aile 2.

Teknory