En iyi yenilenmiş iPad ve Beats fırsatı: %20 indirim

TL;DR: 22 Haziran itibarıyla bu yenilenmiş Apple iPad 7 ve Beats Flex kulaklığa sahip olun(yeni bir sekmede açılır) paket sadece 239,99$ — orijinal fiyattan %20 indirimli. Güneşte yapılacak pek çok eğlenceli şey varken, bazen sadece klima ile içeride oturmak istersiniz. Bu seçeneğe yazın köpek günlerinde bir yedek plan olarak sahip olmak istiyorsanız, eğleneceğinizden emin olmanız […]

TL;DR: 22 Haziran itibarıyla bu yenilenmiş Apple iPad 7 ve Beats Flex kulaklığa sahip olun(yeni bir sekmede açılır) paket sadece 239,99$ — orijinal fiyattan %20 indirimli.


Güneşte yapılacak pek çok eğlenceli şey varken, bazen sadece klima ile içeride oturmak istersiniz. Bu seçeneğe yazın köpek günlerinde bir yedek plan olarak sahip olmak istiyorsanız, eğleneceğinizden emin olmanız gerekecek.

Yenilenmiş bir Apple iPad 7 içeren bu paketle bir Candy Crush oyunu oynayarak gevşeyebileceğinizden veya en yeni vızıltı serilerini alabildiğinizden emin olun.(yeni bir sekmede açılır) ve bir çift yenilenmiş Beats Flex kulaklık. Bu öğelerin her ikisini de yeni mal olacaklarının bir kısmına takabilirsiniz. Sınırlı bir süre için bu paketi 239,99$’a alın.

Bu paket bir Apple iPad 7 ile başlıyor. Bu yenilenmiş tablet, en sevdiğiniz içeriğin tamamını izlemeniz veya 1,2 MP FaceTime kamera ile sevdiklerinizle bağlantıda kalmanız için 10,2 inç Retina ekrana sahip olarak geliyor. Öne bakan kameranın yanı sıra, 8 MP arka kamerası ve 1080p HD video kaydı vardır, böylece dışarı çıkıp maceralarınızdan bazılarını yakalayabilirsiniz.

En sevdiğiniz uygulamaları indirebilmeniz ve önemli dosyalarınızı elinizin altında tutabilmeniz için 32 GB depolama alanı vardır. Ayrıca, önceden yüklenmiş iOS 16 ve gelecek sürümlere güncelleme yeteneği ile birlikte gelir. Ve bu özel yenilenmiş model 2019’dan geliyor ve A sınıfı yenilenmiş dereceyle geliyor(yeni bir sekmede açılır)bu nedenle, yalnızca çerçeve veya kasa üzerinde hafif aşınma ve gövde üzerinde hafif çizikler veya ezikler ile sıfıra yakın durumda gelir.

Yenilenen Beats Flex Kablosuz Kulaklıklar ile podcast’lerden şovlara, müziğe ve daha fazlasına kadar tüm favori içeriğinizi dinleyebildiğinizden emin olun. Dayanıklı Nitinol yapıları sayesinde gün boyu konfor sunarlar ve daha kişiselleştirilmiş bir uyumun keyfini çıkarmak için dört kulaklık ucu seçeneğiyle birlikte gelirler. 12 saatlik dinleme süresi ve iCloud ile eşzamanlanan herhangi bir Apple aygıtıyla kullanılabilen bir Apple W1 çipi sunarlar.

Apple iPad 7 ve Beats Flex kulaklık paketi ile içeriğin keyfini istediğiniz gibi çıkarın(yeni bir sekmede açılır)şimdi sadece 239,99 $ (kayıt 299 $).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory