Rosetta Stone ile ömür boyu dil öğrenimi sadece 162 $

TL;DR: Çok dilli hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ister misiniz? Rosetta Stone’a ömür boyu abonelik kazanabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) (tüm dillerde) ödeme sırasında VACATION15 kodunu kullandığınızda 299$ yerine yalnızca 161,64$. Bu, yalnızca bugün (23 Nisan) %46’lık bir tasarruftur. Hiç yeni bir dil öğrenmek istediniz ama nereden başlayacağınızı bilemediniz mi? Yüz yüze dersler almak, programınız veya bütçeniz için […]

Rosetta Stone ile ömür boyu dil öğrenimi sadece 162 $

TL;DR: Çok dilli hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ister misiniz? Rosetta Stone’a ömür boyu abonelik kazanabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) (tüm dillerde) ödeme sırasında VACATION15 kodunu kullandığınızda 299$ yerine yalnızca 161,64$. Bu, yalnızca bugün (23 Nisan) %46’lık bir tasarruftur.


Hiç yeni bir dil öğrenmek istediniz ama nereden başlayacağınızı bilemediniz mi? Yüz yüze dersler almak, programınız veya bütçeniz için uygun olmayabilir ve bazı dil öğrenme uygulamalarının hızla biriken yinelenen aylık ücretleri vardır. Artık Rosetta Stone’a sadece 161,64 $ karşılığında ömür boyu abonelik alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) (kayıt 299 $). Kupon kullan TATİL15 Bu indirimden yararlanmak için 23 Nisan’a kadar.

Konuşma tanıma teknolojisi ile ısırık büyüklüğünde dersler

Rosetta Stone ile kısa, etkileşimli derslerle İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Felemenkçe veya diğer yirmi dili öğrenin. Programınıza uydukları her yerde ofisten veya koltuktan gizlice ders almak için mobil veya masaüstü cihazınızdan derslere erişin.

Yeni dilinizde bazı yaygın terim ve deyimleri genel olarak kavramak için sözcükleri resimlerle eşleştirmek gibi basit alıştırmalarla başlayın. Alışveriş, yemek siparişi verme, taksiye binme ve daha fazlası hakkında sohbet etmeyi öğrenebilirsiniz. Kendinizi rahat hissettikçe güncel olayları tartışmak ve görüşlerinizi paylaşmak gibi daha orta düzeyde beceriler geliştirin.

Telaffuzunuz üzerinde Rosetta Stone’un TruAccent™ konuşma tanıma yazılımıyla da çalışabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır). Bu teknoloji, heceleri ve tam kelimeleri doğru bir şekilde telaffuz etmenize yardımcı olmak için ses dalgaları aracılığıyla sesinizin sesini takip eder.

Kendi kendine dil öğrenme

Ömür boyu erişim, size dersleri tamamlamak istediğiniz her zaman ve yaşamınız boyunca daha fazla dil öğrenme yeteneği sağlar. Kendi başınıza öğrenmek, teknolojinin yardımıyla özel olarak telaffuzunuzu pratik edebileceğiniz anlamına da gelir. Kendinizi güvende hissedene kadar kimsenin önünde kelimeleri telaffuz etme konusunda asla endişelenmeyin.

Deneyimlemek için başka bir dili okumak, yazmak ve konuşmak isteyebilirsiniz. kariyer faydaları(yeni bir sekmede açılır). senin dahil Yeterlilik seviyesi(yeni bir sekmede açılır) özgeçmişinizde daha fazla iş fırsatı açabilir veya sizi iş seyahati için uygun hale getirebilir.

Dil öğrenme hedefleriniz ne olursa olsun, Rosetta Stone bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olmak için burada.

Rosetta Stone’a ömür boyu abonelikle yeni bir dil öğrenin(yeni bir sekmede açılır). Kupon kodunu kullan TATİL15 23 Nisan 23:59 PT’ye kadar sadece 161,64 $’a (kayıtlı olarak 299 $) kaydolmak için kasada.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory