En kötü Marvel filminin devamı olduğu bildiriliyor

Yeni bir Marvel Studios sızıntısına göre en kötü Marvel filminin devamı geliyor.

En kötü Marvel filminin devamı olduğu bildiriliyor

Marvel Studios Spoiler Reddit sayfasındaki moderatörlere göre,  hayranlar ve eleştirmenler arasında en düşük sıradaki Marvel filmi olan Eternals – Marvel filmlerimizde sıralı rehberimizde olmasa da – bir takip alabilir.

Yeni bir Tales From the Mod Queue dizisinde takıldığı gibi(yeni sekmede açılır), Eternals 2, Marvel Studios'ta "yolda", ancak üretim hattının ne kadar uzun olabileceğine dair bir gösterge yok. Sızıntı ayrıca, ilk Eternals filmini yöneten Chloé Zhao'nun devam filmi için geri dönmeyebileceğini gösteriyor. Ancak Zhao, Eternals 2'ye kaydolursa, Marvel Studios başkanı Kevin Feige ve eş başkan Louis D'Esposito gibi kişilerden oluşan Marvel'in beyin güveniyle "ağır bir şekilde kısıtlanabilir".

Bu arada gönderi, üretim sorunlarının süper kahraman hareketinin gelişimini engellediğine dair doğrulanmamış bilgiler içeriyor. Marvel çalışanlarının, Eternals 2'ye resmi olarak yeşil ışık yakıldığında benzer bir senaryonun tekrar oynanmasından endişe duydukları söyleniyor, ancak yine de bu sadece bir varsayım olabilir.

Aslında, Marvel Studios Spoiler'ın moderatör ekibi, Marvel Sinematik Evren (MCU) hayranlarının tüm Eternals 2 bilgilerini dev bir tutam tuzla alması gerektiğini söylüyor. Ancak Reddit sayfasının modları da bu detayların güvenilir ve güvenilir kaynaklardan geldiğini belirtiyor. Temel olarak, okuyucular bunlardan herhangi birinin (veya tümünün) doğru olup olmadığı konusunda kendi kararlarını verebilirler. Söylenti hakkında resmi bir yorum için Disney'e ulaştık ve bir yanıt alırsak bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Eternals, Kasım 2021'de sinemalarda gösterime girdi, ancak şimdiye kadarki en kötü puan alan MCU filmi olmaya devam etti. Şu anda, Marvel Phase 4 projesi %47 "çürük" derecesine sahip .İnceleme toplayıcı web sitesi Rotten Tomatoes'da, Rotten Tomatoes'un kendi MCU film sıralama listesinde sonuncu oldu. Bu arada, Eternals'ın IMDb.com'da 10 üzerinden 6,3'lük bir izleyici puanı var.– MCU'nun çeşitli film ve TV teklifleri arasında yalnızca en son Marvel Disney Plus dizisi olan Ms Marvel, Ebedilerden daha düşük bir IMDB puanına (6.2) sahiptir. Bu, Sony'nin Morbius ve Venom gibi Marvel yapımlarını da indiriyor.

İncelememizde Eternals'ın "bazı eleştirmenlerin önerdiğinden daha iyi bir film" olduğunu söyledik ve "süper kahraman kıyafetlerine bürünmüş olsa da insan olmanın ne anlama geldiğine dair düşündürücü bir meditasyon sağlayan değerli MCU girişi" ekledik. Çoğu hayran bizimle aynı fikirde değildi, ancak diğer bazı Marvel filmlerinin MCU'ya Eternals'dan daha kötü girişler olduğunu düşünüyoruz. 

Analiz: Eternals bir şansı daha hak ediyor mu?

Eternals için tam spoiler. Uyarıldın.

Biz öyle düşünüyoruz. Elbette, incelememizde belirttiğimiz gibi, Eternals ile ilgili bazı büyük sorunlar var - filmin büyük bükümü ortaya çıktığında kapsayıcı anlatımı ve iki isim için sarsıcı atlamaları - ayrık bir saat için yapılmış. 

Bu eleştiriler, geçen her MCU filmi ve TV şovu ile daha belirgin hale geldi, diğer projeler de Dünya'nın çekirdeğinden yeni bir Göksel - Tiamut'un potansiyel ortaya çıkışını çevreleyen olaylardan bahsetmedi. Ya da ölü, mermer renkli ve devasa Tiamut'un Hint Okyanusu'nda artık görünür olması. Ya da bazı Ebedilerin Arishem'deki başka bir Göksel tarafından kaçırıldığının ortaya çıkması, o kaçırılanlarla birlikte ayrılmadan önce -boyutundan dolayı- dünyadaki her insan tarafından görülebilecekti.

Bununla birlikte, tarihin en hantal Marvel çizgi roman içeriğine dayanan bir film için, Eternals'ın dolambaçlı çizgi roman tarihini hem sinefillere hem de MCU hayranlarına getirmek için elinden gelenin en iyisini yaptı. 

Celestials'ın MCU tarihinin kısa keşfi, bu gizemli ve kozmik varlıkların evreni yaratmadaki rolü ve bunu yapmak için yaptıkları alçakça plan hakkında daha fazla alay etti. MCU'daki ilk açık eşcinsel ve sağır süper kahramanları tanıtması, dünyanın en büyük sinema serisinde temsil ve çeşitlilik için çok şey yaptı. Zhao'nun sinematografisi ve keskin yönetmen gözü, onu şimdiye kadar yapılmış görsel olarak en çarpıcı Marvel filmlerinden biri yaptı. Ve jenerik sonrası sahneleri , filmin vizyona girmesinden önce hayal kırıklığı yaratan bir şekilde sızdırılmış olsa da, daha önce MCU'da gördüğümüz benzer son jenerik dizilerinden daha az kalabalık değildi.

Yani Eternals hakkında sevilecek çok şey vardı. Kredi sonrası sahnelere dayanarak, Marvel'ın başrolde ya da küçük rollerde rol alan karakterlerle işi bitmedi. Belki stüdyo, bir devam filmi çekmeyi ve MCU ile ne kadar bütünleşik olabileceklerini göstermeyi Eternals'a borçlu olduğunu bile düşünüyor. Olsaydı Tony Stark/ Iron Man , The Winter Soldier veya Loki'ye layık bir kurtuluş hikayesi olurdu .

Bir Eternals devam filmi ön prodüksiyon aşamasındaysa, 23 Temmuz Cumartesi günü 10:30 AM PT / 13:30 PM ET / 18:30PM BST / 23:00 PM Marvel Studios'un San Diego Comic Con panelinde duyurulabilir. İST. Başka bir Aşama 4 girişi olmaktan ziyade Marvel'in Aşama 5 planlarının bir parçasını oluşturacağından şüpheleniyoruz.

Yine de, potansiyel bir Eternals 2'den önce gelecek çok sayıda MCU prodüksiyonu var . Black Panther: Wakanda Forever , bu Kasım ayında vizyona girecek bir sonraki Marvel filmi. Ancak bundan önce, She-Hulk: Avukat, Ağustos ayında Disney Plus'a iniyor .