Endgame Direktörü Black Widow’un Ölüm Şikayetleriyle Alay Ediyor

Yenilmezler: Oyunsonu yardımcı yönetmeni Joe Russo, Black Widow’un MCU’daki bölücü ölümüyle ilgili devam eden şikayetlerle dalga geçmek için viral bir TikTok akımına katıldı. Yenilmezler: Oyunsonu yardımcı yönetmen Joe Russo, bir TikTok trendi aracılığıyla Black Widow’un ölümüyle ilgili ısrarlı şikayetlerle alay ediyor. 2019 MCU hasılat rekorları kıran film, Infinity Saga’yı zirveye çıkardı ve serinin bazı kurucu […]

Endgame Direktörü Black Widow’un Ölüm Şikayetleriyle Alay Ediyor

Yenilmezler: Oyunsonu yardımcı yönetmeni Joe Russo, Black Widow’un MCU’daki bölücü ölümüyle ilgili devam eden şikayetlerle dalga geçmek için viral bir TikTok akımına katıldı.


Yenilmezler: Oyunsonu yardımcı yönetmen Joe Russo, bir TikTok trendi aracılığıyla Black Widow’un ölümüyle ilgili ısrarlı şikayetlerle alay ediyor. 2019 MCU hasılat rekorları kıran film, Infinity Saga’yı zirveye çıkardı ve serinin bazı kurucu kahramanları için uğurlama işlevi gördü. Iron Man’in ölümü ve Captain America’nın emekli olması filmin sonuna kadar gerçekleşmezken, Natasha Romanoff’un fedakarlığı gişe rekorları kıran filmin ikinci perdesinde gerçekleşti ve doruk noktasına ulaşan son savaşı kaçırmasına neden oldu. O zamandan beri, bu olay örgüsü noktası eleştirildi ve hayranlar arasında sıcak bir sohbet konusu olmaya devam etti.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Üç yılı aşkın bir süredir Yenilmezler: Oyunsonu‘ın piyasaya sürülmesiyle, franchise şimdi MCU Multiverse Saga’daki bir sonraki hikaye anlatımı bölümünü kurmaya başladı. Buna rağmen, görünüşe göre Ruslar, Black Widow’u seriden nasıl çıkardıklarına dair şikayetlerle sürekli olarak takip ediliyor. yeni bir ABÖ Filmleri TikTok videosu, Joe Russo, platformdaki viral bir trendi kullanarak konuyla ilgili bir yorumu ele alıyor. Aşağıdaki klibi izleyin:

İlgili: Hemsworth’un RDJ Endgame Hikayesi, OG Avengers’ın Neden Yenilemeyeceğini Gösteriyor


Black Widow’un Endgame Ölümü Neden Tartışmalı?

Yenilmezler: Oyunsonu çoğunlukla sevilen bir filmdir. Mükemmel olmasa da, 10 yıllık birikimi göz önüne alındığında hiç de kolay olmayan Infinity Saga’ya tatmin edici bir son veriyor. Bununla birlikte, Marvel Studios’un tartışmalı olmaya devam eden birkaç yaratıcı seçimi var. Bu, Fat Thor’un yayının ele alınmasını ve Black Widow’un ölümünün ortaya çıkma şeklini içerir. İkincisi için, bununla ilgili birincil sorun, Natasha’nın hikayesine MCU’da devam edebilmesinden kaynaklanıyor, çünkü Hawkeye, Ruh Taşı için bu fedakarlığı yapmak için daha iyi bir konumdaydı. Bununla birlikte Marvel Studios, kahramanca oyunu yapma konusunda ne kadar kararlı olduğunu göz önünde bulundurarak, onun ajansını vermenin onların yolu olduğunu söyleyerek onun ölümü için motivasyonlarını açıklamaya çalıştı.

Yine de Marvel, Black Widow’u canlı tutsaydı çok daha iyi olurdu. Bu şekilde, 11 yıllık Infinity Saga sırasında muhteşem bir şekilde başarısız oldukları bir şey olan kişisel eğrisini geliştirmeye devam edebilirlerdi. MCU’da birincil rol oyuncusu olarak muamele görmek yerine, çoğunlukla kurucu arkadaşı Avengers’ı desteklemekle görevlendirildi ki bu haksızlıktı. Hikayesine devam etmek, daha fazla temsilci vermenin daha iyi bir yolu olabilirdi, çünkü franchise, ekip için görevleri yerine getirmeye zorlanmak yerine gerçekten tutkulu olduğu şeyleri yaptığını gösterebilirdi.

Onun fedakarlığından beri Yenilmezler: OyunsonuNatasha Romanoff, MCU’da prequel aracılığıyla bir kez daha göründü Karadul solo film. Proje, karakterin, yarı kız kardeşi Yelena Belova da dahil olmak üzere koruyucu ailesiyle yeniden bir araya geldiği Sokovia Anlaşmalarının infazından hemen sonraki zamanını ele alıyor. Ne yazık ki film, Black Widow’dan kaynaklanan sorunları düzeltmek için çok az şey yapıyor. Yenilmezler: Oyunsonu ölüm. Aslında, gişe rekorları kıran 2019 filminde yaptığı bazı seçimlerle çeliştiği için onları daha da kötüleştiriyor. Devam eden eleştirilere rağmen, Russo’lar Natasha’nın MCU’dan nasıl çıkarıldığı konusunda kararlarının arkasında duruyor gibi görünüyor.

Devamı: Marvel, Guardians Of The Galaxy 3’ü Avengers: Endgame’den Daha Üzgün ​​Yaptı

Kaynak: ABÖ Filmleri/TikTok

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory