35.000 Doların Altında 275 Mil EV SUV

Bu arada iç kısım, EX30’un kendisini en çok ayırt edebileceği yerdir. Gösterge paneli, koltuklar ve diğer kaplamalar, deri ve metali taklit etmeden hala lüks olduğunu söyleyen geleneksel olmayan kumaşlar, ahşaplar ve plastiklerden oluşan bir paletten alınan çeşitli çevre dostu malzemeler kullanıyor. Buna sürdürülebilir yün ve geri dönüştürülmüş plastik seçenekleri de dahildir. Pano, merkezde hız ve […]

35.000 Doların Altında 275 Mil EV SUV

Bu arada iç kısım, EX30’un kendisini en çok ayırt edebileceği yerdir. Gösterge paneli, koltuklar ve diğer kaplamalar, deri ve metali taklit etmeden hala lüks olduğunu söyleyen geleneksel olmayan kumaşlar, ahşaplar ve plastiklerden oluşan bir paletten alınan çeşitli çevre dostu malzemeler kullanıyor. Buna sürdürülebilir yün ve geri dönüştürülmüş plastik seçenekleri de dahildir.

Pano, merkezde hız ve menzil gibi sürücü bilgilerini en üste, kalıcı bir klima kontrol çubuğunu altta ve bağlamsal ve uygulama arayüzlerini ortada yerleştiren tek bir dokunmatik ekrana sahiptir. Android Auto tabanlı bilgi-eğlence sistemi, sesle kontrol için Google Asistan’ı, navigasyon için Google Haritalar’ı ve uygulamalar için Google Play Store’u destekler. Ayrıca, Apple CarPlay desteği, beş ambiyans aydınlatma düzeni ve OTA güncelleme desteğinin yanı sıra EX30’u uzaktan bulmak ve kilitlemek/kilidini açmak ve şarj durumunu kontrol etmek için Volvo uygulaması da olacak.

Kabinin geri kalanında, bazıları beklediğinizden farklı yerlerde bulunan çeşitli küçük bölmeler bulunur. Örneğin torpido gözü, hem sürücü hem de ön yolcu için erişilebilir olacak şekilde (ve ayak bölmesine açılmayacak şekilde) merkezi olarak konumlandırılmıştır. Ön koltukların arasındaki geniş saklama biriminde çeşitli çekmeceler ve bölmeler bulunur; bunlar, içecek, telefon, çanta veya diğer aksesuarları saklamak isteyip istemediğinize bağlı olarak kayar ve ayarlanır.

Teknory