F1 canlı yayını: İspanya Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile F1’i ücretsiz olarak canlı yayınlayın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 83,32 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan bir para iade garantisi içerir. Max Verstappen’in bu yıl bir F1 şampiyonluğu daha almasını kimse durdurabilir mi? Giderek daha […]

F1 canlı yayını: İspanya Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile F1’i ücretsiz olarak canlı yayınlayın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 83,32 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan bir para iade garantisi içerir.


Max Verstappen’in bu yıl bir F1 şampiyonluğu daha almasını kimse durdurabilir mi? Giderek daha az olası görünüyor, ancak yine de bu hafta sonu İspanya’da galibiyet almak isteyen çok sayıda takım ve sürücü olacak.

İspanya Grand Prix’sindeki tüm olayları takip etmekle ilgileniyorsanız, ihtiyacınız olan bilgilere sahibiz.

İspanya Grand Prix’si ne zaman?

2023 İspanya Grand Prix’si 4 Haziran’da Circuit de Barcelona-Catalunya’da 66 turdan oluşuyor. Programın tamamı burada bulunabilir:

  • Alıştırma 1 — 2 Haziran 12:30 – 13:30 BST

  • Alıştırma 2 — 2 Haziran, 16:00 – 17:00 BST

  • Alıştırma 3 — 3 Haziran, 11:30 – 12:30 BST

  • Nitelikli — 3 Haziran’da 15:00 – 16:00 BST

  • Irk – 14:00 BST, 4 Haziran

Sky Sports, 4 Haziran’daki yarıştan sonra Kanal 4’te yarış özetleriyle birlikte her önemli olayın canlı yayınını yapıyor.

İspanya Grand Prix’sini ücretsiz olarak canlı yayınlama

Neyse ki Sky Sports’a abone olmayan sadık hayranlar için İspanya Grand Prix’sini izlemenin alternatif bir yolu var.

Belçikalı RTBF ve Avusturya’nın ServusTV tüm 2023 F1 yarışlarını ücretsiz olarak gösterecek. RTBF’yi izleyebilirsiniz ve bir VPN ile dünyanın her yerinden ServusTV:

  1. gibi akış dostu bir hizmete kaydolun ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır)

  2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve Belçika veya Avusturya’daki bir sunucuya bağlanın

  4. RTBF’ye bağlanın veya ServusTV

  5. İspanya Grand Prix’sini dünyanın her yerinden izleyin

Akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak oldukça cömert para iade garantisi sunma eğilimindedirler. Bu garantilerden en iyi şekilde yararlanarak F1 canlı yayınlarını tamamen paranızı taahhüt etmeden izleyebilirsiniz. Bu kesinlikle uzun vadeli bir çözüm değil, ancak bireysel yarışları bir VPN ile ücretsiz olarak izleyebileceğiniz anlamına geliyor.

Akış için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN, akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi seçenek olmaya devam ediyor ve cömert bir para iade garantisi sunuyor. Bu, ExpressVPN ile F1’i ücretsiz olarak canlı yayınlayabileceğiniz anlamına gelir.

ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) güçlü bağlantı hızları, güçlü şifreleme seviyeleri, tüm işletim sistemleri için uygulamaları, beş çoklu oturum açma ve yardımcı müşteri desteği nedeniyle F1 akışı için en iyi seçimdir. Ayrıca sağlam bir gizlilik politikası vardır, bu nedenle akış sitelerinin engellemesini kaldırırken verileriniz her zaman güvendedir.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 83,32 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. İspanya Grand Prix’sini izlemek için kaydolabilir ve ardından yatırımınızı zahmetsizce geri kazanabilirsiniz.

ExpressVPN ile İspanya Grand Prix’sini ücretsiz izleyin.

Teknory