Fear Street 4 Filmi Gelecek Vaat Ediyor Bildirilen Güncelleme

Bildirildiğine göre Netflix, Watcher yönetmeni Chloe Okuno’nun eklendiği 2021 Fear Street üçlemesinin devam filmiyle ilerliyor. Korku Sokağı 4Netflix’teki bir sonraki giriş Korku Sokağı saga’nın bir yönetmen kazandığı bildirildi. Korku Sokağı popüler bir genç yetişkin korku romanı serisidir. tüylerim diken diken ilk olarak 1989 ile 1999 arasında yayınlanan ve 2014’te yeniden canlandırılan yazar RL Stine. Bunlar, […]

Fear Street 4 Filmi Gelecek Vaat Ediyor Bildirilen Güncelleme

Bildirildiğine göre Netflix, Watcher yönetmeni Chloe Okuno’nun eklendiği 2021 Fear Street üçlemesinin devam filmiyle ilerliyor.


Korku Sokağı 4Netflix’teki bir sonraki giriş Korku Sokağı saga’nın bir yönetmen kazandığı bildirildi. Korku Sokağı popüler bir genç yetişkin korku romanı serisidir. tüylerim diken diken ilk olarak 1989 ile 1999 arasında yayınlanan ve 2014’te yeniden canlandırılan yazar RL Stine. Bunlar, 2021 yazında art arda üç hafta boyunca Netflix tarafından yayınlanan ve bir dizi bağlantılı doğaüstü slasher anlatan canlı aksiyon filmlerinden oluşan bir üçlemeye uyarlandı. 1994, 1978 ve 1666’da lanetli küçük Shadyside kasabasında geçen hikayeler.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Göre Çizginin üstündeyönetmen Chloe Okuno şimdi bir sonraki filme bağlı. Korku Sokağı franchise. Şimdiye kadar, orijinal yapımcılar Peter Chernin, Jenno Topping ve David Ready’nin geri döneceği gerçeğinin ötesinde proje hakkında daha fazla ayrıntı yok. Bunun bir film mi yoksa başka bir üçleme mi olduğu veya hayatta kalan karakterlerin geri dönüp dönmeyeceği konusunda hiçbir kelime yok.

İlgili: RL Stine Book Fear Street Part 2: 1978 Dayanıyor


Chloe Okuno’nun Korku Deneyimi Fear Street 4 İçin İyi Bir Şey

Fear Street 1978'deki kampta Ziggy ve Nick'in harmanlanmış görüntüsü

Okuno hala gelecek vaat eden bir yönetmen olmasına rağmen, korku türünde uzun bir geçmişe sahiptir. Çok beğenilen 2014 kısa filminin gücünden Sürtükkendisine Shudder’a özel bulunan görüntüler antolojisinin devam filmine katılma fırsatı sunuldu, V/H/S/94, Ekim 2021’de. Bu proje için, yerel kanalizasyonda gizlenen yarı insan yarı insan bir canavarın haberlerini araştıran bir haber ekibinin ardından gelen “Storm Drain” bölümünü yazdı ve yönetti.

Okuno, bu yıl korku-gerilim filmiyle ilk uzun metrajlı çıkışını yapmaya devam etti. gözlemcitakip eden MisafirMaika Monroe, sokağın karşısındaki komşusunun bir seri katil olabileceği Bükreş’e taşınan genç bir Amerikalı kadın rolünde. Ayrıca Showtime’ın İskandinav vampir dramasının yeniden başlatma dizisinin bir bölümüne katkıda bulundu. Doğru Olanı Girin. 2008 İsveç filmi ve 2010 versiyonundan sonra John Ajvide Lindqvist’in aynı adlı romanını uyarlayan üçüncü canlı aksiyon projesidir. Girmeme izin ver, Chloe Grace Moretz’in oynadığı. Tüm bu farklı projelerde işini tanımlayan şey, türün ötesinde, korku hikayelerini birçok farklı üslup ve yaklaşımla anlatan bir bukalemun olduğunu kanıtlamış olmasıdır.

Bu beceri, en sonuncusu yönetecek olursa önemli olacaktır. Korku Sokağı film. Orijinal Korku Sokağı üçlemenin, genç yetişkinlere yönelik patlamış mısır dehşeti ile toplumun uğursuz karnı hakkında daha karanlık malzeme arasında kusursuz bir denge kurması gerekiyordu. İkisinden biri Korku Sokağı 4 olay örgüsüyle doğrudan ilgiliyse, tonu tutarlı tutmak önemli olacaktır. Ayrıca Okuno’nun pek çok farklı hikaye anlatımı modunun karanlığında zahmetsizce gezinme yeteneği, kalbindeki korkutucu malzemeden ödün vermeden RL Stine serisinin gençlik çekiciliğini ön planda tutmak için önemli olacaktır.

Devamı: Fear Street Neden 13. Cuma Yeniden Yapımını Daha Zor Hale Getirdi?

Kaynak: Çizginin üstünde

Teknory