İngiltere – İtalya 2023 canlı yayını: Euro 2024 elemeleri ücretsiz nasıl izlenir

TL;DR: İngiltere ile İtalya arasındaki Euro 2024 elemeleri 17 Ekim’de TSİ 19.45’te oynanacak. ücretsiz izle Açık Kanal 4. İngiltere, Ekim ayındaki önemli bir Euro 2024 eleme maçında İtalya ile karşılaşacak ve biletleri tükenen bu maça bilet alacak kadar şanslı değilseniz, izlemenin bir yolunu bulmanız gerekecek. Yardım edebileceğimiz yer burası. İngiltere – İtalya maçını dünyanın her […]

İngiltere – İtalya 2023 canlı yayını: Euro 2024 elemeleri ücretsiz nasıl izlenir

TL;DR: İngiltere ile İtalya arasındaki Euro 2024 elemeleri 17 Ekim’de TSİ 19.45’te oynanacak. ücretsiz izle Açık Kanal 4.


İngiltere, Ekim ayındaki önemli bir Euro 2024 eleme maçında İtalya ile karşılaşacak ve biletleri tükenen bu maça bilet alacak kadar şanslı değilseniz, izlemenin bir yolunu bulmanız gerekecek. Yardım edebileceğimiz yer burası.

İngiltere – İtalya maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

İngiltere-İtalya maçı ne zaman?

İngiltere, biletleri tükenen Wembley Stadyumu’nda İtalya’yı ağırlayacak:

İngiltere – İtalya (Kanal 4) — 17 Ekim 19:45 TSİ

Maç, TSİ 19.00’dan itibaren Kanal 4’te canlı olarak yayınlanacak. Alternatif olarak bu fikstürü ücretsiz olarak şu adreste canlı yayınlayabilirsiniz: Kanal 4’ün yayın platformu.

İngiltere – İtalya maçını ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

İngiltere – İtalya maçını ücretsiz olarak canlı yayınlayabilirsiniz Kanal 4.

Kanal 4, İngiltere ile coğrafi olarak sınırlıdır, ancak herkes bu ücretsiz yayın platformuna bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Birleşik Krallık’taki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, Kanal 4 gibi sitelere dünyanın her yerinden erişebileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek İngiltere – İtalya’yı izlemek için Kanal 4’ün engellemesini kaldırın:

 1. Bir VPN’e kaydolun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek Kanal 4

 5. İngiltere – İtalya maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izleyin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir ancak para iade garantileri sunma eğilimindedirler. Bu teklifleri kullanarak, paranızı taahhüt etmeden ücretsiz yayın platformlarının engelini kaldırabilirsiniz. Bu kesinlikle uzun vadeli bir çözüm değil, ancak size canlı spor karşılaşmalarını ücretsiz olarak izlemeniz için yeterli zaman sağlıyor.

Kanal 4 için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı Kanal 4 gibi ücretsiz yayın sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin her zaman güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Kısılma olmadan yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile İngiltere – İtalya maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izleyin.

Teknory