Five Nights At Freddy’s Movie’nin Oyuncuları Matthew Lillard ve Josh Hutcherson

Freddy’nin Beş Gecesi filmi, Matthew Lillard ve Josh Hutcherson gibi usta oyuncular gibi yeni eklemelerle oyuncu kadrosunu tamamlamaya başlıyor. bu Freddy de beş gece film, Matthew Lillard ve Josh Hutcherson’a iki kıdemli oyuncu ekledi. Yapım sorunları nedeniyle birkaç kez ertelenen film, 2015’ten beri geliştiriliyor. Senaryonun birkaç farklı versiyonu olsa da, sonunda bir güvenlik görevlisinin en […]

Five Nights At Freddy’s Movie’nin Oyuncuları Matthew Lillard ve Josh Hutcherson

Freddy’nin Beş Gecesi filmi, Matthew Lillard ve Josh Hutcherson gibi usta oyuncular gibi yeni eklemelerle oyuncu kadrosunu tamamlamaya başlıyor.


bu Freddy de beş gece film, Matthew Lillard ve Josh Hutcherson’a iki kıdemli oyuncu ekledi. Yapım sorunları nedeniyle birkaç kez ertelenen film, 2015’ten beri geliştiriliyor. Senaryonun birkaç farklı versiyonu olsa da, sonunda bir güvenlik görevlisinin en kötüsünü yaşama fırsatı olacak gibi görünüyor. tüm zamanların çocuk oyun yeri.


tarafından bir rapor Son teslim tarihi Hutcherson ve Lillard’ın Şubat ayında başlayacak bir yapım setinin kadrosu için dinlendiğini gösteriyor. Yönetmen Chris Columbus’u kaybettikten sonra, filmin hala ilerleyeceğinin önemli bir göstergesi. Bu arada düzinelerce oyun ve kitabın piyasaya sürüldüğü birkaç üretim gecikmesinden sonra, bir oyuncu seçimi duyurusu, Blumhouse ve Jim Henson’ın Yaratık Mağazasının Five Nights At Freddy’s filminden tamamen vazgeçmediklerinin bir işaretidir.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İlgili: Freddy’nin Filminde Beş Geceyi Geliştirme Cehenneminden Kurtarmanın En İyi Yolu


Freddy’nin Filminde Beş Gece Hakkında Bildiklerimiz

Freddy de beş gece

Hutcherson ve Lillard’ın eklenmesiyle, Freddy de beş gece kesinlikle kadrosuna biraz deneyim katıyor. Hutcherson en çok Peeta Mellark rolüyle tanınır. Açlık Oyunları üçlemesinin yönetmenliğini ve yapımcılığını da üstlendi. gözaltı ve Escobar: Kayıp Cennetanlamında Beş Gece bir aktörden daha fazlasını ekliyor. Yönetmenlik ve yapımcılık tecrübesi de bulunan Lillard, tanınmış bir seslendirme sanatçısıdır. Muhtemelen bir veya iki animatronik seslendirmesi için dinlendi. Sonuçta tecrübesi var Çığlık franchise, ancak en çok Shaggy rolüyle tanınıyor. Scooby Doo. Duyuru, Lillard’ın deneyimsel bir NFT film projesiyle korku türüne geri döndüğünü duyurmasının ardından geldi.

Yönetmen Emma Tammi’nin yanı sıra Scott Cawthon ve Seth Cuddeback tarafından yazılan, Freddy de beş gece oyun serisinin olay örgüsünü yakından takip ediyor gibi görünüyor. Hikaye, bir Freddy Fazbear’s Pizza’da kolay bir iş için arkasına yaslanan bir güvenlik görevlisinin etrafında dönüyor, ancak animatroniklerin kandan daha azını istemediğini anlıyor. Nick Cage’inkine biraz benziyor Willy’nin Harikalar Diyarıgüvenlik görevlisi isteyerek orada olmasına rağmen Beş Gecearaba sorunları nedeniyle kalmaya zorlanmanın aksine.

Korku serisi, izleyicileri gergin tutmak için korkunç canavar tasarımlarına dayanıyor ve görünüşe göre film stratejiyi taklit edecek. Jim Henson’ın Yaratık Mağazası prodüksiyona yardımcı olması için dinlenirken, filmin kötü adam efektleri mükemmel olacak şekilde ayarlandı. Ne de olsa, Henson’ın dükkanı tipik olarak dijital efektleri kuklacılıkla birleştirerek çalışır ve bu da CGI ile pratik efektlerin ilginç bir karışımına yol açar. gibi bir korku prodüksiyonu için Freddy de beş gecefilme tekinsiz bir hava getirebilir ve bu, eğer canavarca animatronik oynuyorsa Lillard’a kesinlikle yardımcı olacaktır. Freddy de beş gece Blumhouse nihayet prodüksiyonda ilerleyip sinemalara girebilirse, gerçekten korkunç bir film olacak.

Devamı: Freddy’nin film Fikrinde İptal Edilen Her Beş Gece AçıklandıKaynak: Son tarih

Teknory