‘Ant-Man 3’ Yazarı, MODOK’un Film Setinden Gerçek Boyutlu Ürkütücü Modelini Gösteriyor

Marvel Comics aracılığıyla görüntü Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Marvel’s’ı getirdi MODOK karaktere çizgi romandakinden biraz farklı bir başlangıç ​​​​hikayesi vermiş olsa da hayata. Daha sinemalarda görmeden önce, fragmanlardan karakterin aslında Darren Cross olacağını zaten biliyorduk. Karınca adam filmi ve kıyafeti yok edildikten sonra küçülmeye zorlanmasının formu üzerinde biraz olumsuz etkileri olduğu anlaşılıyor. MODOK, […]

‘Ant-Man 3’ Yazarı, MODOK’un Film Setinden Gerçek Boyutlu Ürkütücü Modelini Gösteriyor

Marvel Comics aracılığıyla görüntü

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Marvel’s’ı getirdi MODOK karaktere çizgi romandakinden biraz farklı bir başlangıç ​​​​hikayesi vermiş olsa da hayata. Daha sinemalarda görmeden önce, fragmanlardan karakterin aslında Darren Cross olacağını zaten biliyorduk. Karınca adam filmi ve kıyafeti yok edildikten sonra küçülmeye zorlanmasının formu üzerinde biraz olumsuz etkileri olduğu anlaşılıyor.

MODOK, Marvel’in küstah görünümlü kreasyonlarından biridir, T-Rex orantılı kolları ve benzer büyüklükteki bacakları ile esasen tamamı kafadan oluşan bir karakterdir. Hayranlar, kötü karakterin dizide yer alacağını öğrenince Kuantum Konuşma hızla filmin orijinal tasarıma ne kadar sadık olacağına döndü ve çizgi romandan filme sık sık değişiklikler yapılsa da, MODOK’un orijinal tasarımına bazı yönlerden oldukça sadık kaldığı ve bazı yönlerden daha az olduğu görülüyor.

Filmin yapımında bol miktarda CGI kullanılmış olsa da ve bugünlerde birçok MCU filmi (iyi ya da kötü) kullanılan gerçek hayattan aksesuarlar da vardı. Filmin yazarı Jeff Loveness’ın karakter için dev bir referans modelin yanında durup ona sarılırken çekilmiş bir resmi, bu havada asılı duran kafanın gerçekte ne kadar büyük ve ürkütücü olduğunu gösteriyor.

MODOK’un çıkış hikayesi çizgi romandan değiştirildiği için hayranlar, zaten tanıdıklarından biraz farklı bir karakter bekleyebilirler. Ve incelemelerde söylenecek bir şey varsa, bu pek çok hayranın karakter için istediği versiyon değil.

MODOK’u ve diğerlerini şuradan yakalayabilirsiniz: Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania şimdi sinemalarda.

Teknory