Yalnızca 80 $ karşılığında ömür boyu Microsoft Office’i (ve ustalaşmak için eğitim kurslarını) edinin

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 10 Kasım itibariyle, Mac 2021 için Microsoft Office Ev ve İş’i ve Premium Microsoft Office Eğitim Paketi’ni edinebilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 1.549$ yerine sadece 79,99$’a — bu %94’lük bir indirim. Bir zamanlar tek seferlik bir lisans ücreti karşılığında mevcut olan yazılımlar giderek daha fazla aboneliğe […]

Yalnızca 80 $ karşılığında ömür boyu Microsoft Office’i (ve ustalaşmak için eğitim kurslarını) edinin


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 10 Kasım itibariyle, Mac 2021 için Microsoft Office Ev ve İş’i ve Premium Microsoft Office Eğitim Paketi’ni edinebilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 1.549$ yerine sadece 79,99$’a — bu %94’lük bir indirim.


Bir zamanlar tek seferlik bir lisans ücreti karşılığında mevcut olan yazılımlar giderek daha fazla aboneliğe dayalı. Bireysel abonelikler her ay çok pahalı olmayabilir, ancak bu yine de yazılımınızı tutmak istediğiniz her ay yaptığınız bir ödemedir ve çok sayıda farklı uygulamaya ihtiyacınız varsa eklenir.

Aşağıdakilerden biri için abonelik ücretlerini atlamak istiyorsanız, en çok indirilen yazılım dünya çapında bir yer edin, ardından Microsoft Office’e ömür boyu lisans alın. Sınırlı bir süre için, Mac kullanıcıları altı adet MS Office alabilir(yeni bir sekmede açılır) Ev ve İş 2021 programları, bilgisayarlarında ömür boyu yalnızca 79,99 ABD Doları karşılığında ve her programın gelişmiş özelliklerini nasıl açacağınızı göstermek için çevrimiçi sınıflarla birlikte gelirler.

Mac’inizde ömür boyu MS Office edinin

Bu iki parçalı paket, altı Microsoft Office programına ömür boyu lisans ve her birinde nasıl ustalaşacağınızı öğreten ilgili bir kursla birlikte gelir. Microsoft Word, Excel’e sınırsız erişim elde edin(yeni bir sekmede açılır)PowerPoint, Outlook, Teams’in temel sürümü ve OneNote.

Her programın yalnızca yüzeysel işlevlerine değindiyseniz, her birinin ne kadar yapabildiğine şaşırabilirsiniz. Ayrıntılı çizelgeleri ve grafikleri Word belgelerinize entegre etmeyi, PowerPoint’te ilgi çekici animasyonlar oluşturmayı, yaşamınızı ve Outlook ile iletişiminizi yönetmeyi ve daha fazlasını öğrenin.

Aile için bir bütçe mi oluşturuyorsunuz? Excel’de oluşturun, ardından Teams’i kullanarak iş ortağınızla paylaşın. OneNote’taki tüm akıllı araçları kullanarak ayrıntılı notlar bile alabilirsiniz. Öğrenecek çok şey var, ancak kurslar Intellezi gibi kuruluşlardan profesyoneller tarafından veriliyor. Teknoloji eğitiminde uzmanlaşırlar, bu yüzden emin ellerdesiniz.

Ömür boyu MS Office’ten ve ustalaşmak için kurslardan tasarruf edin

Sınırlı bir süre için, Mac 2021 için Microsoft Office Home and Business ve Premium Microsoft Office Eğitim Paketi için ömür boyu lisans alın(yeni bir sekmede açılır) tümü 79,99 ABD Doları (reg. 1,549 ABD Doları).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory