Galaxy S24 serisi oyuncular için kullanışlı bir yükseltme sunabilir

Damien Wilde / Android Otoritesi TL;DR Yeni bir sızıntı, Samsung Galaxy S24 serisinin oyun için daha iyi bir soğutmaya sahip olacağını öne sürüyor. S24, S24 Plus ve S24 Ultra’nın S23 muadillerine göre sırasıyla 1,5, 1,6 ve 1,9 kat daha büyük buhar odalarına sahip olduğu bildiriliyor. Başka bir sızıntı, S24 Ultra’nın ışın izlemeyi destekleyeceğini ve %12 […]

Galaxy S24 serisi oyuncular için kullanışlı bir yükseltme sunabilir

Damien Wilde / Android Otoritesi

TL;DR

  • Yeni bir sızıntı, Samsung Galaxy S24 serisinin oyun için daha iyi bir soğutmaya sahip olacağını öne sürüyor.
  • S24, S24 Plus ve S24 Ultra’nın S23 muadillerine göre sırasıyla 1,5, 1,6 ve 1,9 kat daha büyük buhar odalarına sahip olduğu bildiriliyor.
  • Başka bir sızıntı, S24 Ultra’nın ışın izlemeyi destekleyeceğini ve %12 daha hızlı dokunma tepkisine sahip olacağını iddia ediyor.

Samsung’un Galaxy S24 serisini ve muhtemelen diğer ürünlerini duyurmasının beklendiği Galaxy Unpacked etkinliğine yalnızca bir hafta kaldı. Etkinlikten önce yapılan birkaç sızıntı, yeni nesil amiral gemisi hakkında mobil oyuncular için büyük bir kazanç olabilecek yeni ayrıntılar sağladı.

Bir X (eski adıyla Twitter) gönderisinde Tarun Vats kullanıcısı, S24 serisi için daha büyük bir buhar odasını gösteren resmi görünümlü bir pazarlama görseli paylaştı. Sosyal paylaşımda ayrıca S24, S24 Plus ve S24 Ultra’daki buhar odalarının S23 muadillerine göre sırasıyla 1,5, 1,6 ve 1,9 kat daha büyük olabileceğine dair ayrıntılar da yer alıyor.

Galaxy S24, daha büyük buhar odaları sayesinde gelişmiş soğutma performansına sahip olacak ????

Ve bu kadar çok şey öneren tek sızıntı bu değildi. Geçen başka bir X kullanıcısı @hossamgamal380 S24 Ultra için sızdırılmış gibi görünen sunum slaytlarını yayınladı. Slaytlardan biri ayrıca Ultra’nın buhar odasının 1,9 kat daha büyük olduğunu iddia ediyor. S24 serisi öncekinden daha büyük bir buhar soğutma sistemine sahipse, bu, bu telefonların daha uzun oyun oturumları için muhtemelen daha iyi sürdürülebilir performansa sahip olabileceği anlamına gelir.

Galaxy S24 Ultra sunum slaytı 1 sızdırıldı

Buhar odası haberlerine ek olarak yukarıdaki slaytta bahsedilen birkaç ilginç bilgi daha var. Spesifik olarak Ultra’nın ışın izlemeyi destekleyeceği ve bunun oynadığınız oyunlardaki aydınlatmayı büyük ölçüde iyileştireceği belirtiliyor. Slayt ayrıca dokunma tepkisinin eskisinden %12 daha hızlı olduğunu ve bunun size oyunda daha iyi kontrol sağlayacağını iddia ediyor.

Yeni Galaxy telefonu için sabırsızlanıyorsanız Samsung Galaxy S24 serisi şu anda ön siparişe açık.

Bir sonraki Galaxy telefonunuzu bugün rezerve edinBir sonraki Galaxy telefonunuzu bugün rezerve edin

Bir sonraki Galaxy telefonunuzu bugün rezerve edin

50$’a kadar Samsung kredisi kazanın!

Samsung yakında yeni Galaxy cihazlarını piyasaya sürecek. Samsung.com veya Shop Samsung Uygulaması üzerinden rezervasyon yaptığınızda, 2 Ocak – 16 Ocak tarihleri ​​arasında bir cihaz için ön sipariş verdiğinizde 50 ABD Doları Samsung Rezerv Kredisi almaya hak kazanacaksınız.


Galaxy S24 serisi oyuncular için kullanışlı bir yükseltme sunabilir

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow