Galaxy S24 Ultra uygulamalı videosu Samsung’un daha düz bir gelecek vizyonunu ortaya koyuyor

TL;DR Samsung Galaxy S24 Ultra, yeni düz ekranını gösteren sızdırılmış bir uygulamalı videoda ortaya çıktı. Klip, Galaxy S24 Ultra’nın kavisli ekranı tamamen terk ettiğini ve bunun yerine keskin ve kutulu bir tasarımı tercih ettiğini doğruluyor. Çerçeveler de daha ince görünüyor ve selfie kamera kesiti önceki modele göre daha küçük görünüyor. Şu andan itibaren önümüzdeki haftaya […]

Galaxy S24 Ultra uygulamalı videosu Samsung’un daha düz bir gelecek vizyonunu ortaya koyuyor

TL;DR

  • Samsung Galaxy S24 Ultra, yeni düz ekranını gösteren sızdırılmış bir uygulamalı videoda ortaya çıktı.
  • Klip, Galaxy S24 Ultra’nın kavisli ekranı tamamen terk ettiğini ve bunun yerine keskin ve kutulu bir tasarımı tercih ettiğini doğruluyor.
  • Çerçeveler de daha ince görünüyor ve selfie kamera kesiti önceki modele göre daha küçük görünüyor.

Şu andan itibaren önümüzdeki haftaya kadar Samsung sızıntıları yağacak. Galaxy S24 serisi hakkında bilinmesi gereken neredeyse her şeyi zaten duyduk ve gördük, ancak 17 Ocak’taki resmi Unpacked etkinliği öncesinde her zaman daha fazla açıklamaya yer var.

En son sızıntı Tipster Ice Universe’den geliyor. gönderildi Galaxy S24 Ultra’nın X’te (eski adıyla Twitter) uygulamalı olduğu iddia edilen bir video. Klip yalnızca birkaç saniye uzunluğunda ancak keskin köşeleri olan oldukça düz bir ekranın neye benzediğini göstermek için yeterli. Burada herhangi bir eğrilik varsa bunlar minimum düzeydedir ve önceki Ultra modellerine göre oldukça azaltılmıştır. Görünüşe göre Samsung, Galaxy S24 Ultra’daki kavisli kenarları tamamen kaldırmış.

Samsung’un bu yıl S24 Ultra’da düz ekranı tercih etmesi sürpriz değil. Geçen yılki S23 Ultra, gözle görülür derecede azaltılmış eğrilerle bu dönüşümün önünü açtı. Sızan videodaki S24 Ultra, serinin geri kalanıyla uyum sağlayacak şekilde tamamen düz bir ekrana sahip. Çerçeveler ayrıca daha ince görünüyor ve selfie kamera kesiti daha küçük görünüyor.

Yeni düz Galaxy S24 Ultra tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?


Galaxy S24 Ultra uygulamalı videosu Samsung’un daha düz bir gelecek vizyonunu ortaya koyuyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow