Glass Onion’un sonu açıklandı – kredi sonrası sahnesi var mı?

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-24T10:51:08 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-24T10:51:16 Önümüzdeki ay Netflix’te gösterime girecek olan Knives Out devam filmi Glass Onion şu anda sinemalarda – işte filmin sonu ve kredi sonrası sahnesi olup olmadığına ilişkin dökümümüz. Glass Onion’un ilk gösterimlerinde Rian Johnson, izleyicilere The Mouse Trap tarzında bir mesaj ileterek, filmin sonundaki “büyük sürprizi” bozmamalarını istedi. […]

Glass Onion’un sonu açıklandı – kredi sonrası sahnesi var mı?

Yayınlanan: 2022-11-24T10:51:08

Güncellenmiş: 2022-11-24T10:51:16

Önümüzdeki ay Netflix’te gösterime girecek olan Knives Out devam filmi Glass Onion şu anda sinemalarda – işte filmin sonu ve kredi sonrası sahnesi olup olmadığına ilişkin dökümümüz.

Glass Onion’un ilk gösterimlerinde Rian Johnson, izleyicilere The Mouse Trap tarzında bir mesaj ileterek, filmin sonundaki “büyük sürprizi” bozmamalarını istedi.

Doğaları gereği, ifşaları Bodies Bodies Bodies gibi iklim karşıtı olacak şekilde tasarlanmış olsa bile, whodunnits ifşalarının gücüne bağlıdır. Spoiler paranoyası çağında yaşıyoruz, ancak cinayet gizemleri geçerli oluyor – sonları kelimenin tam anlamıyla spoiler.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bunu bir uyarı olarak kabul edin: Bu makale yalnızca ifşayı ortaya çıkarmakla kalmayacak, aynı zamanda Cam Soğan’ın sonunda ne olduğunu kapsamlı bir şekilde inceleyecek ve ayrıca bir kredi sonrası sahne olup olmadığını yanıtlayacaktır – yani, eğer görmediyseniz o, uzaklaş. İncelememizi de buradan okuyabilirsiniz.

Glass Onion’un takip etmesi gereken Spoiler…

Glass Onion’un kredi sonrası sahnesi var mı?

Hayır, Glass Onion’da kredi sonrası sahne yok.

Netflix zaten üçüncü bir Knives Out taksitine yeşil ışık yakmış olsa da, jeneriklerden sonra herhangi bir alay konusu yok, bu nedenle jeneriğe oturacak türden biri değilseniz, arka tarafınızdan çıkmaktan veya kapatmaktan çekinmeyin.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Cam Soğan bitişi açıklandı

Glass Onion’un ilk yarısında Benoit Blanc’ın, arkadaşları Claire Debella (Kathryn Hahn); Lionel Toussaint (Leslie Odom Jr.); Dük Cody (Dave Bautista); Birdie Jay (Kate Hudson); ve Andi Brand (Janelle Monáe).

Yakında daha fazlasının oyunda olduğunu öğreniyoruz: Benoit, Andi’nin ikiz kız kardeşi Helen tarafından öldürüldükten sonra işe alındı ​​ve buluşmada kız kardeşi gibi davranıyor. Andi’nin, Miles’ın milyarlarca dolarlık imparatorluğunun beyni olduğunu kanıtlayan ve Miles’ın lehine ifade verdikten sonra hepsini yalancı şahitlikten suçlu yapacak bir peçete bulduktan sonra gruptaki biri tarafından öldürüldüğüne inanıyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Cam Soğan dökümüNetflix

Miles ve Andi bir zamanlar ortaktı, ancak deniz suyundan geliştirilen ve yangın durumunda herhangi bir evi Hindenburg’a çevirebilecek bir hidrojen enerji kaynağı olan Klear’ı pervasızca takip etmesi yüzünden anlaşmazlığa düştüler.

Andi’nin partisinde olmadığını fark etmeyen Miles, ada çapında bir elektrik kesintisi bahanesiyle Helen’i vurmaya çalışır, ancak mermi üst cebindeki bir kitaba isabet ederek onun hayatını kurtarır. Kimse görmeden göğsüne biraz Jeremy Renner acı sosu sürer ve ölü taklidi yaparken Benoit herkese içeriye kadar eşlik eder.

Beklediğiniz gibi, dedektif daha sonra herkesi geniş, aldatıcı derecede basit çıkarımlarından geçirir ve bunların hepsi basit bir gerçeğe dönüşür: Miles bir aptaldır ve Andi her şeyin kendisine ait olduğunu kanıtlayamayınca şirketi Andi’den çalmıştır. fikir.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Cam Soğanda Janelle MonaeCam Soğanda Janelle MonaeNetflix

Sonra, Helen mucizevi bir şekilde ölümden dönmüş olarak belirir – tabii ki onun gözlerinde. Ona doğru yürür ve peçeteyi göstererek herkesin ifadesini yanlış yapar… ama bir anda onu yakar. Tüm bunlardan sonra, arkadaşları onu hâlâ destekliyor, bu yüzden Andi’nin kız kardeşi cam galerisini paramparça etmeye başlıyor ve öfkesi herkesin katılabileceği kadar bulaşıcı.

Yine de bu kasıtlı bir yıkım değil: Bir ateş yaratır ve üzerine küçük bir Klear bloğu fırlatarak Cam Soğanının patlamasına neden olur. “Klear’ın halka arzı için tebrikler,” diyor ona ve arkadaşları sonunda Andi’nin kız kardeşinin yanında yer alıyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Orospu çocuğunu yakaladın mı?” Sahilde oturan Benoit soruyor. “Evet,” diye yanıtlıyor.

Glass Onion: A Knives Out Mystery, 23 Aralık’ta Netflix’te yayınlanmadan önce şimdi sinemalarda.

Teknory