Gezgin Pantolon Kardeşliği Oyuncuları İlk Filmden 20 Yıl Sonra Tatlı Videoyla Yeniden Bir Araya Geliyor

Özet oyuncu kadrosu Gezgin Pantolonun Kardeşliği America Ferrera’nın Instagram’da yayınladığı tatlı bir videoda görüldüğü gibi yakın zamanda yeniden bir araya geldiler. Ana dörtlü Amber Tamblyn, Alexis Bledel, Blake Lively ve America Ferrera, Ferrera’nın filmdeki rolünü kutlarken birlikte fotoğraf çektirdi. Barbie. Filmin vizyona girmesinden bu yana, oyuncular başarılı kariyerlere sahip oldular ama yine de birbirlerine yakın […]

Gezgin Pantolon Kardeşliği Oyuncuları İlk Filmden 20 Yıl Sonra Tatlı Videoyla Yeniden Bir Araya Geliyor

Özet

  • oyuncu kadrosu Gezgin Pantolonun Kardeşliği America Ferrera’nın Instagram’da yayınladığı tatlı bir videoda görüldüğü gibi yakın zamanda yeniden bir araya geldiler.
  • Ana dörtlü Amber Tamblyn, Alexis Bledel, Blake Lively ve America Ferrera, Ferrera’nın filmdeki rolünü kutlarken birlikte fotoğraf çektirdi. Barbie.
  • Filmin vizyona girmesinden bu yana, oyuncular başarılı kariyerlere sahip oldular ama yine de birbirlerine yakın ve destekleyici olmaya devam ediyorlar.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

oyuncu kadrosu Gezgin Pantolonun Kardeşliği yirmi yıl sonra yeniden bir araya geldi. Aynı isimli romandan uyarlanan Gezgin Pantolonun Kardeşliği mucizevi bir şekilde vücutlarına mükemmel şekilde oturan sihirli bir kot pantolon sayesinde birbirleriyle bağlantı halinde kalan dört en iyi arkadaştan oluşan bir grubun hikayesini anlatan 2005 yapımı bir ergenlik komedisidir. film Ken Kwapis’in yönettiği filmde Amber Tamblyn, America Ferrera, Blake Lively ve Alexis Bledel dört ana arkadaş olarak rol alıyor. Oyuncular daha sonra 2008’de devam filmi için geri döndü.

İlk filmin vizyona girmesinden yaklaşık 20 yıl sonra, oyuncu kadrosu Gezgin Pantolonun Kardeşliği yeniden bir araya geldi. Ferrera Instagram’da Lively, Tamblyn ve Bledel’in rolünü kutlamak için ona katıldığı kısa bir video yayınladı. Barbie.

Tatlı klipte ana dörtlü birlikte bir dizi fotoğraf çekerken görülüyor. Ferrera arka planda filmden ses içeriyordu. Gönderinin başlığına şunları yazdı: “Kardeşlik dün gece Barbie’deki performansımı kutlamak için tamamen pembe renkte geldi. Bu kadınları tüm kalbimle seviyorum.


Gezgin Pantolon Kardeşliği Oyuncuları Şimdi Nerede?

The Sisterhood of the Traveling Pants 2'de Tibby rolünde Amber Tamblyn, Lena rolünde Alexis Bledel, Carmen rolünde America Ferrera ve Bridget rolünde Blake Lively bir kayanın üzerinde oturuyor ve okyanusa bakıyor.

Ferrera’nın gönderisinde de ima edildiği gibi, oyuncu yakın zamanda Greta Gerwig’in filmindeki Gloria rolüyle büyük beğeni topladı. Barbie. Başarılı filme ek olarak Ferrera’nın post-Gezgin Pantolonun Kardeşliği kariyeri, hit NBC dizisinde Amy Sosa’yı oynamayı içeriyordu Süpermarket ve Astrid’i seslendiriyor Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filmler. Rol aldığında henüz 21 yaşında olmasına rağmen Gezgin Pantolonun KardeşliğiFerrera’nın kariyeri o zamandan bu yana gerçekten yükselişe geçti.

Bledel ve Lively de YA filmlerinden bu yana geçen yıllarda oldukça aktif kariyerlerini sürdürdüler. Lively başrollerden birini oynamaya devam etti. Dedikoducu Kız 2007’den 2012’ye kadar birçok filmde rol aldı. Dizide Rory Gilmore’u canlandırmaya başlayan Bledel Gilmore Kızlarısonrasında gösteride görünmeye devam etti Gezgin Pantolonun KardeşliğiHulu’nun ilk dört sezonunda da rol oynadı. Damızlık Kızın Hikayesi.

Tamblyn daha yavaş kariyerlerden birine sahip arasında Gezgin Pantolonun Kardeşliği Başrolde olmasına rağmen hâlâ film endüstrisinde aktif bir kariyer sürdürüyor ve en son filmde rol aldı. Duygularımı incittin. Bundan sonra kariyerleri en çok gelişenler Lively ve Ferrera oldu. Gezgin Pantolonun Kardeşliğiancak yine de dört aktör de bir dereceye kadar başarı elde etti. film ve devamı için nostaljik olanlar için, Rahibeler Birliği’nin tekrar geri döndüğünü ve onlarca yıl sonra hala birbirlerini desteklediğini görmek harika.

Gezgin Pantolonun Kardeşliği Amazon, Apple TV, Google Play, Vudu ve YouTube gibi platformlarda kiralanabilir. Onun devamı, Gezgin Pantolonun Kardeşliği 2Max’te yayın yapılabilir.

Kaynak: Amerika Ferrera/Instagram

Teknory