???? Google TV ile yeni Chromecast geliyor

David Imel / Android Kurumu ????️ Herkese hayırlı cumalar! Bu hafta kahverengi mürekkebin büyüsünü keşfettim. Her yerde gördüğünüz standart siyah ve mavinin hoş bir varyasyonu, tüm el yazısıyla yazdığım notlara biraz ilgi katıyor. En sevdiği renk kahverengi olan biri olarak (beni beğenme), neden bu kadar uzun sürdü bilmiyorum. Her neyse, işte bazı teknoloji haberleri. Google […]

???? Google TV ile yeni Chromecast geliyor

David Imel / Android Kurumu

???? Herkese hayırlı cumalar! Bu hafta kahverengi mürekkebin büyüsünü keşfettim. Her yerde gördüğünüz standart siyah ve mavinin hoş bir varyasyonu, tüm el yazısıyla yazdığım notlara biraz ilgi katıyor. En sevdiği renk kahverengi olan biri olarak (beni beğenme), neden bu kadar uzun sürdü bilmiyorum. Her neyse, işte bazı teknoloji haberleri.

Google TV’li yeni Google Chromecast yolda

Elinizde Google TV uzaktan kumandasıyla Google Chromecast

David Imel / Android Kurumu

Google TV’li Chromecast, piyasadaki en kolay akış çözümlerinden biridir ve yakında yeni bir model çıkacak gibi görünüyor.

 • Bu, orijinal 4K modelinden (2020) ve daha ucuz olan 1080p modelinden (2022) sonra serideki üçüncü model olacak.
 • tarafından keşfedildi 9to5Googleyeni cihazdan bahsedenleri bulmak için Google Home uygulamasının önizleme sürümünü araştıran.
 • Büyük olasılıkla, yeni cihaz orijinal 4K modelinin yenilenmesi gereken güncellenmiş bir versiyonu olacaktır.
 • Daha iyi akış kalitesi ve daha düşük bant genişliği kullanımı için AV1 kodekini destekleyeceğini tahmin ediyoruz.
 • Bunun dışında, orijinal cihazla ilgili sahip olduğumuz tek şikayet, depolama alanı eksikliğiydi.
 • Daha fazla bilgi edinmek için orijinal 4K modeli ve daha yeni HD modeliyle ilgili incelemelerimize göz atın; her ikisini de önemle tavsiye ederiz.
 • HD modelini tatillerde yaşlı akrabalarım için satın almış biri olarak, uzaktan kumandaya öncelik veren kalabalık için mükemmel.

Yeni Galaxy S23 kırılma yüzeyini işler

Samsung Galaxy S23 WinFuture 2

Samsung’un en son Samsung Galaxy S23 serisini tanıtmasının beklendiği bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğine sadece birkaç hafta kaldı. Her zaman olduğu gibi, daha dün yeni renderlar da dahil olmak üzere resmi açıklamadan önce bir miktar sızıntı oldu.

 • En son görüntüler (üzerinden Gelecek Kazan) çok fazla yeni bilgi açığa çıkarmaz, ancak zaten şüphelendiğimizi doğrularlar.
 • Dikkate değer ayrıntılar arasında her bir lens için ayrı kamera muhafazası ve kavisli metal kenarlar bulunur.
 • Ayrıca Phantom Black, Botanic Green, Mystic Lilac ve Cotton Flower gibi yeni renk gruplarına da bir göz attık.
 • İçeride, her üç cihaz da en yeni Snapdragon 8 Gen 2 işlemciyi barındıracak.
 • Galaxy S23 Ultra’nın potansiyel olarak 200 MP’lik bir ana atıcıya sahip olmasıyla kamera performansının da iyileştirilmesi bekleniyor.
 • Bir tane almak için sabırsızlanıyorsan, cihazların ön siparişini buradan verebilirsinizfikrinizi değiştirirseniz hiçbir taahhütte bulunmadan.

cuma eğlencesi

Disket

Bugün herkesin favorisi fareli pizzacı Chuck E. Cheese’den küçük bir teknoloji hikayemiz var. son zamanlarda tiktok videoları (üzerinden Arstechnica) Chuck E. Cheese çalışanı Stewart Coonrod’dan, iki DVD ve bir 3,5 inçlik disket içeren en yeni animatronik şarkı ve dans numarası için yeni yazılımı yükleme sürecini gösteriyor. Görünüşe göre şirket, 1998 yılına kadar uzanan “Cyberstar” bilgisayar sistemini kullanan birkaç yere yeni 1.44MB disketler göndermeye devam ediyor.

Ne yazık ki (ya da belki değil?), Coonrod’un mağazası bu yıl animatronikleri kaldıracak bir tadilat için hazır olduğundan, bu Charles Entertainment Cheese’in son dansı olacak. Amerika’nın en sevilen dans eden robot pizza kemirgeni için bir tane dökün.

Sevimsiz kalın
Nick Fernandez, Editör.

???? Google TV ile yeni Chromecast geliyor

Teknory