Harikalar: Çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası

Eleni Thomas ❘ Yayınlanan: 2022-11-25T07:27:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-25T20:13:56 Captain Marvel’ın bir sonraki kozmik macerası çok yakında çıkacakken, yakında çıkacak olan The Marvels filmi hakkında bilmeniz gereken her şey burada. Captain Marvel’ın ilk solo gezisinin devamı gelecek yıl sinemalarda olacak. Aktör Brie Larson, ilk çıkışından bu yana birçok başka projede, özellikle de Avengers: Endgame’de Kaptan Marvel […]

Harikalar: Çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası

Yayınlanan: 2022-11-25T07:27:00

Güncellenmiş: 2022-11-25T20:13:56

Captain Marvel’ın bir sonraki kozmik macerası çok yakında çıkacakken, yakında çıkacak olan The Marvels filmi hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Captain Marvel’ın ilk solo gezisinin devamı gelecek yıl sinemalarda olacak. Aktör Brie Larson, ilk çıkışından bu yana birçok başka projede, özellikle de Avengers: Endgame’de Kaptan Marvel olarak yer aldı.

Ancak, Carol Danvers’ın bir sonraki macerası kozmik olacak ve muhtemelen ilk filmde tanıtılan Skrull popülaritesini genişletecek ve yakında çıkacak olan Secret Invasion TV dizisinin sonuçlarıyla ilgilenecek.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Sadece bu da değil, Danvers’a görevinde katılacak daha birçok tanıdık yüz göreceğiz. Lafı daha fazla uzatmadan, yakında çıkacak olan The Marvels filmi hakkında şimdiye kadar bildiğimiz tüm detaylar burada.

içindekiler:

Harikalar: Film ne zaman vizyona giriyor?

The Marvels, sinemalarda gösterime girecek. 28 Temmuz 2023. Film başlangıçta bir yıl önce çıkacak olsa da, film daha sonra 17 Şubat 2023’e ertelendi. Oradan, film daha sonra Ant Man: Quantumania ile gösterim tarihlerini değiştirdi ve şimdi 2023’ün ortalarında gösterime giriyor.

2019 Captain Marvel filminin devamı Ocak 2020’de duyuruldu. O zaman, WandaVision yazarı Megan McDonnell’in senaryoyu yazması için işe alındığı da doğrulandı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

The Marvels’da kim başrol oynayacak?

Harikalar, merkezinde harika bir karakter kadrosuna sahip olacak şekilde şekilleniyor. Elbette Brie Larson, Captain Marvel olarak geri dönüyor. Ancak, ilk olarak WandaVision’da ortaya çıkan Teyonah Parris’in Monica Rambeau ile birlikte katılacak.

Wanda’nın güçlerinden etkilenen Monica Rambeau’ya bir tür kozmik yeteneklere sahip olduğu söylendi. Bu fikrin The Marvels’da daha fazla keşfedilmesi muhtemeldir. Yaklaşan film ayrıca Iman Vellani’nin Kamala Khan’ını daha büyük MCU’ya tanıtacak. Hayranlarının kalbini kazandıktan sonra Disney+ dizisi Bayan MarvelKamala Khan, The Marvels’da büyük bir role sahip olmaya hazırlanıyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Onaylanan bu oyuncular dışında, The Marvels’ın Samuel L Jackson’ın Nick Fury’sini Captain Marvel ile yeniden bir araya getirmesi de muhtemel. Ancak, bu henüz setteki herhangi biri tarafından onaylanmadı.

Harikalar: Olay örgüsü ve anlatı detayları

Harikalar Brie larson görselidisney

Brie Larson, Captain Marvel olarak geri dönecek.

Yaklaşan The Marvels filminin anlatımı hakkında pek bir şey açıklanmadı. Filmin neye odaklanacağının en büyük göstergesi aslında Ms. Marvel dizisinin final sahnesi sayesinde.

Gösterinin son anlarında, Kamala Khan’ın taktığı ve görünüşe göre güçlerini aldığı bileklik, bir giysi yığınına geri fırlatılmadan önce parlak bir şekilde parlamaya başlar. Yığından çıkan Khan yerine, çevresini fark ettiğinde yüzünde çok kafası karışmış bir ifadeyle Brie Larson’dan Carol Danvers olduğu ortaya çıktı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

WandaVision, Monica Rambeau’nun annesi Maria Rambeau’ya bakmak için Carol Danvers’ın artık ortalıkta olmamasına üzüldüğünü söylerken, ilişkilerinin bu devam filminde bir gerilim ve anlatı odağı kaynağı olması muhtemel.

The Marvels’ın fragmanı var mı?

The Marvels için henüz bir fragman yok. Bir tane olana kadar, kendinizi hızlandırmak için ilk Captain Marvel filminin fragmanına göz atın.

Bu makaleyi yeni duyurular üzerine güncelleyeceğiz.

Teknory