Rian Johnson, Bıçaklar Dışarıda Tatil Özel Programına Coşkulu Yanıt Verdi

Ev film Haberleri Rian Johnson, Bıçaklar Dışarıda Tatil Özel Programına Coşkulu Yanıt Verdi Glass Onion: A Knives Out Mystery yazarı/yönetmeni Rian Johnson, bir Knives Out tatil spesiyalitesi fikrine coşkulu bir yanıt verdi. Rian Johnson, bir fikrine coşkulu bir yanıt veriyor. Bıçaklar Çıktı tatil özel. Yönetmen kısa süre önce dizinin ikinci taksitini denetledi. Bıçaklar Çıktı franchise, […]

Rian Johnson, Bıçaklar Dışarıda Tatil Özel Programına Coşkulu Yanıt Verdi

Glass Onion: A Knives Out Mystery yazarı/yönetmeni Rian Johnson, bir Knives Out tatil spesiyalitesi fikrine coşkulu bir yanıt verdi.


Rian Johnson, bir fikrine coşkulu bir yanıt veriyor. Bıçaklar Çıktı tatil özel. Yönetmen kısa süre önce dizinin ikinci taksitini denetledi. Bıçaklar Çıktı franchise, Cam Soğan: Bıçakla Çıkan Bir Gizem. Daniel Craig’in usta dedektifi Benoit Blanc’ı, Edward Norton’un canlandırdığı teknoloji milyarderi Miles Bron ve Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr. Henwick, Madelyn Cline, Kate Hudson ve Dave Bautista. Dan beri Cam soğanı Aralık sonunda Netflix’te büyük beğeni topladı ve yüksek izlenme sayıları aldı, hayranlar doğal olarak dört gözle bekliyorlar. Bıçaklar 3, eğlenceli geçiş fikirleri ve diğer ilginç olasılıklar önermek.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Hayranların en popüler önerilerinden biri, Bıçaklar Çıktı ile geçiş Kuklalarhangisi johnson eğlenceli bir fikir olduğunu kabul ediyor, ancak sonuçta işe yaramayacağını söylüyor. Yazar Kelly Knox, Johnson’ın tweet’ine yanıt olarak başka bir ilgi çekici olasılık önerdi: Bıçaklar Çıktı tatil özel. Yapımcı bu öneriye coşkulu bir yanıt verdi, basitçe “KAHRETSİN“, fikri desteklediğini ima etmek için tamamı büyük harflerle. Aşağıdaki etkileşime göz atın:

İlgili: Cam Soğan Gerçek Hikaye: Her Karakterin Dayandığı Kişi


Knives Out Tatil Özel Etkinliği Gerçekten Gerçekleşebilir mi?

Daniel-Craig-Cam-Soğan-Knives-Out

Tatil spesiyaliteleri yapan popüler franchise’ların yakın tarihi, kötü şöhretli 1978 yılına kadar izlenebilir. Star Wars Tatil Özel olumsuz karşılaması ve sınırlı mevcudiyeti nedeniyle kültürel bir efsane haline geldi. saygı duruşu olarak Yıldız SavaşlarıJames Gunn kısa süre önce “tatil özel” başlığını onun için kullandı. Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel hangisinin aksine Yıldız Savaşları olay, eleştirmenler ve izleyiciler tarafından iyi karşılandı. bu Yıldız Savaşları franchise, 2020’de özel bir tatil için ikinci bir şans elde etti. Lego Star Wars Tatil ÖzelDisney’in devam filmi üçlemesinin oyuncu kadrosunu takip ediyor.

Johnson’ın bilimkurgu serisiyle ilişkisi düşünüldüğünde, Son Jedi yönetmen muhtemelen takdir ediyor Star Wars Tatil Özel ve geride bıraktığı miras. Kendi bayiliği fikri konusunda bu kadar hevesli olmasının sebeplerinden biri de muhtemelen bu. Bıçaklar Çıktı, özel bir tatil yapıyor. Netflix, iki yayının haklarına sahiptir Bıçaklar Çıktı ilki olan devam filmleri Cam soğanıve eğer Johnson bu fikir konusunda hevesliyse, yayıncının büyük ihtimalle bir Bıçaklar Çıktı tatil de özel.

İle birlikte Bıçaklar 3 Görünüşe göre Johnson’ın bir sonraki filmi, aynı anda bir film çekebilirdi. Bıçaklar Çıktı Gunn’ın yaptığına benzer bir şekilde, Threequel’in üretimi sırasında tatile özel Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel ve Galaksinin Koruyucuları Vol. 3. Olarak Cam soğanı kanıtladı, Bıçaklar Çıktı Her biri yeni bir oyuncu kadrosu ve konumu olan Benoit Blanc’ın gizemleri çözme formülü olağanüstü iyi işliyor ve bir Noel ortamına kolayca uygulanabilir. Hangi heyecan verici ve beklenmedik yönlerin ortaya çıkacağını yalnızca zaman gösterecek. Bıçaklar Çıktı franchise ileriye doğru yönelebilir.

Devamı: Cam Soğanın Bıçak Çıkmasına Göre 1 Büyük Kusuru Var

Kaynak: Rian Johnson/ Twitter

Teknory