Harrison Ford, Red Hulk’un Kim Olduğuna Dair Hiçbir Fikri Olmadığı İçin Destek Kazanıyor

Fotoğraf: Samir Hussein/WireImage Hollywood efsanesi Harrison Ford son derece popüler MCU’da uzun zamandır beklenen ilk çıkışını Thaddeus “Thunderbolt” Ross olarak yapmak üzere. Kaptan Amerika: Cesur Yeni Dünya gelecek yıl Ancak Marvel fantezisi resmi olarak büyük ekrana gelmeden önce, hem muhabirler hem de röportajcılar Ford’un MCU’ya girme ve özellikle Ross’un ikinci kişiliği hakkındaki düşüncelerini öğrenmek için […]

Harrison Ford, Red Hulk’un Kim Olduğuna Dair Hiçbir Fikri Olmadığı İçin Destek Kazanıyor

Fotoğraf: Samir Hussein/WireImage

Hollywood efsanesi Harrison Ford son derece popüler MCU’da uzun zamandır beklenen ilk çıkışını Thaddeus “Thunderbolt” Ross olarak yapmak üzere. Kaptan Amerika: Cesur Yeni Dünya gelecek yıl Ancak Marvel fantezisi resmi olarak büyük ekrana gelmeden önce, hem muhabirler hem de röportajcılar Ford’un MCU’ya girme ve özellikle Ross’un ikinci kişiliği hakkındaki düşüncelerini öğrenmek için can atıyorlar. Kızıl Hulk. Bununla birlikte, kuşkusuz, Ford’un herkesin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri yok.

ile sohbet ederken ComicBook.com Yakın tarihli bir röportajda, Ford’a kartal gözlü Marvel fanatiklerinin potansiyel olarak tanık olup olamayacakları soruldu. Indiana Jones Gelecekteki projelerde Kızıl Hulk olarak yıldız. Bir an kafası karışmış görünen Ford, Red Hulk’un tam olarak ne olduğunu sorarak devam etti. Böylece Ford, hiç uğraşmadan 2023’ün en ikonik ve unutulmaz anlarından birini yarattı. Klibi aşağıdan kendiniz inceleyebilirsiniz:

Aynı zamanda, Ford’un sadece MCU fanatiklerinin çok fazla spekülasyon yapmasını engellemek için kasıtlı olarak tamamen bilgisiz davranabileceğini belirtmekte fayda var. Sonra tekrar, Ford’un tartışırken bir Kuvvet Hayaletinin ne olduğunu anlamadığını düşünürsek Yıldız Savaşları irfan 2020 röportajındao zaman Ford’un Red Hulk’un kim olduğunu gerçekten bilmediği ve dürüst olmak gerekirse, muhtemelen bundan o kadar da rahatsız olmadığı yönünde güçlü bir olasılık var.

Bununla birlikte, Ford’un alter ego kişiliği hakkındaki belirsizliği, ona çevrimiçi olarak bol miktarda destek kazandırdı; insanlar, onun kadar rahatsız edilmemeyi arzularken, diğerleri, Ford’un huzurunda kaçınılması gereken “inek” sorulardan nazikçe istedi.

Ne zaman Ford’un MCU çıkışını kontrol ettiğinizden emin olun. Kaptan Amerika: Cesur Yeni Dünya 26 Temmuz 2024’te vizyona giriyor.

Yazar hakkında

Taylor Mansfield

Taylor Mansfield

Gazetecilik sanatından etkilenen Taylor Mansfield, 10 yılı aşkın bir süredir yazıyor. Günümüzde, filmler, televizyon, ünlü haberleri ve tabii ki … *herhangi bir* korku gibi çok çeşitli konuları ele alarak WGTC’de Yazar / Editör olarak uzmanlığını ödünç veriyor! Çünkü nerede korku varsa – Taylor çok geride değil. Daha önce GamersDecide, MovieWeb ve The Nerd Stash gibi eğlence sitelerine katkıda bulunmuştur.

Teknory