‘Fast X’ Fragmanındaki En Abartılı Anların Keyfini Çıkarmak İçin Bir Saniyenizi Ayıralım

Universal Pictures aracılığıyla görüntü Eğer hızlı ve Öfkeli franchise, yıllar içinde (ailenin yanı sıra) her şeyle ünlendi, serinin keskin bir sola dönüşü. biraz yasadışı sokak yarışı hikayesine ve dünyanın kaderinin Dominic Toretto’nun ve onun sürekli genişleyen çılgın düşmanlarının ellerine bırakıldığı bir süper kahraman film serisine dayanıyor. Bu noktada, en iyisi (burada kelime oyunu kesinlikle amaçlanmaktadır) […]

‘Fast X’ Fragmanındaki En Abartılı Anların Keyfini Çıkarmak İçin Bir Saniyenizi Ayıralım

Universal Pictures aracılığıyla görüntü

Eğer hızlı ve Öfkeli franchise, yıllar içinde (ailenin yanı sıra) her şeyle ünlendi, serinin keskin bir sola dönüşü. biraz yasadışı sokak yarışı hikayesine ve dünyanın kaderinin Dominic Toretto’nun ve onun sürekli genişleyen çılgın düşmanlarının ellerine bırakıldığı bir süper kahraman film serisine dayanıyor.

Bu noktada, en iyisi (burada kelime oyunu kesinlikle amaçlanmaktadır) olduğu gibi aptal aksiyon eğlencesine yönelmek – ve bu tam olarak Twitter’da o zamandan bu yana ifade edilen duygu. Hızlı X fragman düştü ve Super Bowl reklamının ardından.

Tamamen mantıksız güç gösterilerinin temeli ile başlamak Hızlı ve Öfkeli 6 Dom otoyolda hareket halindeki bir araçtan atlayıp Letty’yi yakaladığında ve karşı şeritte duran bir arabaya indiğinde, doğal olarak oradan ilerlememiz gerekiyor.

The Rock’ın bir oyuncu kadrosundan esneyerek sıyrılmasını içeren şöhretler listesine katılırken, şimdi Jakob Toretto (John Cena) parke zemine biraz salak atıyor, yeni gelen Tess (Brie Larson) çevresindeki herkesi yok ediyor ve Letty (Michelle Rodriguez) ve Cipher (Charlize Theron) kesinlikle birbirlerine ağlıyorlar:

Sonra, Letty’nin (Michelle Rodriguez) hasta bir mono yapması ve ardından bir bariyerin üzerinden 360 derecelik bir tavşan zıplaması ile kesinlikle beceriksiz araç akrobasi hareketlerimiz var:

Devam etmek, tıpkı filmdeki güvenli çıkarma sahnesi gibi. Hızlı beş, Elimizde, hiçbir şeyden şüphelenmeyen bir şehrin her tarafını kasıp kavuran cansız bir nesne var:

Ve son olarak, ama en önemlisi, bir kez daha Dom’s Dodge Charger’ın iki saldırı helikopterini ekmek dilimleri gibi birbirine vurarak sınırsız beygir gücünü zahmetsizce sergilediğini görüyoruz:

Yani tüm malzemeler için hızlı ve Öfkeli 2000’lerin başından bu yana filmler yürürlükte, şimdi Jason Momoa’nın Dom’un çılgın düşmanlarından biri olmasını ve ekibin artık uzayda olduklarına göre bir şekilde zamanda yolculuk yapmasını bekliyoruz.

Hızlı X 19 Mayıs 2023’te sinemalarda.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow