Harry Potter Karakterleri Sıradışı Sanatta Punk Simgelerine Dönüşüyor (ve Hagrid’e Gerçekten Yakışıyor)

Özet Yeni yapay zeka sanatı, Hagrid, Hermione, Voldemort ve Dobby’nin öne çıktığı, sıra dışı bir punk tarzını benimsemiş olsalardı Harry Potter karakterlerinin nasıl görüneceğini hayal ediyor. rağmen Harry Potter’ın Hikaye ilerledikçe filmler karanlıklaşıyor, her film ciddi, iç ısıtan bir tonu koruyor ve bu, filmlerin başarısı için çok önemli. Serinin fazla karanlık ve sinirli olması, sonuçta […]

Harry Potter Karakterleri Sıradışı Sanatta Punk Simgelerine Dönüşüyor (ve Hagrid’e Gerçekten Yakışıyor)

Özet

  • Yeni yapay zeka sanatı, Hagrid, Hermione, Voldemort ve Dobby’nin öne çıktığı, sıra dışı bir punk tarzını benimsemiş olsalardı Harry Potter karakterlerinin nasıl görüneceğini hayal ediyor.
  • rağmen Harry Potter’ın Hikaye ilerledikçe filmler karanlıklaşıyor, her film ciddi, iç ısıtan bir tonu koruyor ve bu, filmlerin başarısı için çok önemli.
  • Serinin fazla karanlık ve sinirli olması, sonuçta Harry’nin hikayesini bu kadar popüler yapan şeyin ortadan kalkması riskini doğurabilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Harry Potter’ın art, önemli karakterleri punk ikonları olarak yeniden canlandırıyor ve oyuncu kadrosunun her zamankinden daha keskin görünmesini sağlıyor. Yönetmen Chris Columbus, tartışmalı yazar JK Rowling’in kitaplarının dünyasını ilk kez 2001 yılında hayata geçirerek izleyicileri Hogwarts’ın büyülü dünyasıyla ve Harry’nin Karanlık Lord Voldemort’a karşı destansı arayışıyla tanıştırdı. Hikaye 1990’larda yedi yıl boyunca geçiyor, ancak çoğunlukla zamansız bir his veriyor.

tarafından paylaşılan yeni yapay zeka tarafından oluşturulan sanat eserleri sayesinde Yapay Zeka Rüyaları Ancak Instagram’da anahtar Harry Potter’ın karakterler sıkı bir şekilde retro punk çağına yerleştirilmiştirve Hagrid’e gerçekten yakışıyor. Aşağıdaki resimlere göz atın:

Soldan sağa resim atlıkarıncasında Ron, Hermione, Harry, Voldemort, Ginny, Draco, Luna, Hagrid ve Bellatrix’in punk yorumlamaları yer alıyor. Dobby bile son görüntüde heyecan verici bir yeniden tasavvur yapıyor.


Harry Potter Daha Sinirli Olmalı mıydı?

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Birinci Bölümde Daniel Radcliffe, Dobby'nin ölümünden sonra kalbi kırılmış görünüyor

Seri tuhaf ve harika bir macera olarak başlamış olsa da, sonraki her bölüm biraz daha karanlık hale geliyor, hikaye ve temaları, karakterler gibi daha da büyüyor. göz önüne alındığında Harry Potter’ın franchise’ın gişe hasılatı yaklaşık 7,7 milyar dolardır (buna dahil değildir) Fantastik Canavarlar Filmler) ve sekiz film bugüne kadar sevilen bir film olmasına rağmen, filmlerin arkasındaki yaratıcıların mükemmel ton dengesini yakaladığını söylemek kolaydır.

Her yaştan izleyiciyi hedefleyen bir seri olarak, fazla karanlık ve fazla sinirli olmak, Rowling’in kitaplarını seven insanları gerçekten yabancılaştıracaktır. Harry Potter ve Ölüm Yadigarları – Bölüm 2 Muhtemelen grubun en karanlık filmi, çok sayıda yıkıcı karakter ölümü içeriyor, ancak her filmi bu şekilde yapmak ya da Seriyi daha da karanlık bölgelere itmek, hikayeyi bu kadar etkili kılan şeyin ortadan kalkmasına neden olabilir.

Serinin en karanlık filmlerinde bile Harry Potter’ın Karakterlerine sessiz, yürek ısıtan neşe ve soluklanma anları yaşattığında öne çıkıyor. Örneğin Harry, Hermione ve Ron’un Hogwarts’ta rahat bir Noel kutlaması ya da şanslar aleyhine olduğunda sadece birbirlerinin yanında teselli bulmaları serinin en yürek ısıtan sahnelerinden bazıları olmaya devam ediyor. Bu neşe ve dostluk anlarını yeni şeyler yapmak adına kaybetmek Harry Potter’ın Daha keskin ve daha karanlık olması hikayenin atan kalbini değiştirmek olurdu ve bu açıkça doğru bir hareket olmazdı.

Kaynak: the_ai_dreams/ instagram

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow