ABD Netflix nasıl izlenir: 2023’te Netflix için En İyi VPN

En sevdiğiniz atıştırmalıkları ve içecekleri toplamak, kendinizi rahat minderler ve battaniyelerle çevrelemek ve ardından bir ekranın önünde saatler geçirmek gerçekten terapötik bir deneyim olabilir. Ne yazık ki, bu hobiyle ilgili büyük bir sorun var: Sizi eğlendirecek sınırlı miktarda içerik var. Biz açgözlü bir grubuz ve düzenli yayıncılar, izleyecek hiçbir şey kalmamış gibi hissettikleri bir noktaya […]

ABD Netflix nasıl izlenir: 2023’te Netflix için En İyi VPN

En sevdiğiniz atıştırmalıkları ve içecekleri toplamak, kendinizi rahat minderler ve battaniyelerle çevrelemek ve ardından bir ekranın önünde saatler geçirmek gerçekten terapötik bir deneyim olabilir. Ne yazık ki, bu hobiyle ilgili büyük bir sorun var: Sizi eğlendirecek sınırlı miktarda içerik var.

Biz açgözlü bir grubuz ve düzenli yayıncılar, izleyecek hiçbir şey kalmamış gibi hissettikleri bir noktaya hızla gelebilirler. O zaman ne yapman gerekiyor? Panik yapmayın, çünkü bu sinir bozucu sorunun basit bir çözümü var.

Bu sinir bozucu akış sıkıntısı noktasına ulaştıysanız, bir VPN’e yatırım yapmayı düşünmelisiniz.

VPN nedir?

VPN’ler, gerçek IP adresinizi gizleyen özel bir ağ oluşturarak bilgileriniz için koruma sağlayan güvenlik araçlarıdır. Tüm çevrimiçi trafiğiniz şifreli bir tünelden geçtiği için tüm etkinlikleriniz izlenemez ve güvenlidir. Tünelin içini kimse göremez ve tünelin içindeki her şey bilgisayar korsanları, virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar gibi çevrimiçi tehditlere karşı korunur.

Gerçek IP adresinizi gizleme eylemi, önde gelen akış sitelerini başka bir ülkede bulunduğunuzu düşünmeleri için kandırabilir.

Bir VPN’e ihtiyacınız var mı?

VPN’ler, hassas bilgileriniz için koruma sağlamak için kullanılır ki bu kesinlikle çok önemlidir. Yine de VPN’lerin bu kadar popüler olmasının tek nedeni bu değil, çünkü bu araçlar normalde bulunduğunuz yerde engellenen içeriği izlemek için de kullanılabilir.

Gerçek IP adresinizi gizleyerek ve sizi başka bir ülkedeki bir sunucuya bağlayarak, sevdiğiniz tüm içerikleri o konumdan izleyebilirsiniz. Örneğin, Amerikan Netflix’inde ABD dışında genellikle erişilemeyen tüm ekstra filmleri ve şovları izleyebilirsiniz. Orada bir VPN yardımıyla erişilebilecek çok fazla içerik var.

Herkesin tüm bu engellenen eğlenceye erişmek için coğrafi kısıtlamaları atlayabilecek bir şeye ihtiyacı vardır ve bu bir şey bir VPN’dir. Bu hizmetler, sevdiğiniz şovların ve filmlerin çoğuna erişmenizi sağlayan çevrimiçi dünyanın anahtarlarıdır.

ABD Netflix’in engellemesi nasıl kaldırılır

Bir VPN ile American Netflix’e erişmenin zor olacağını düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Aslında kesinlikle herkesin anlayabileceği çok basit bir süreç. Söz veriyoruz.

Tek yapmanız gereken, tercih ettiğiniz VPN’i açmak, IP’nizi bir ABD adresine yönlendirmek için bir Amerikan sunucusu seçmek ve ardından Netflix’e gitmek. Bu hızlı ve kolay işlem, aslında İngiltere’deyken Netflix’in ABD’de olduğunuzu düşünmesine neden olur, böylece normalde mevcut olmayan tüm bu harika içeriği izleyebilirsiniz. Çok karmaşık değil, değil mi?

Tüm bunların biraz yasa dışı göründüğünden endişeleniyorsan, o zaman belki seni rahatlatabiliriz. Şu anda bir VPN kullanırken Netflix izlemek yasaldır, ancak Netflix’in kendi içinde belirttiğine dikkat çekmeliyiz. kullanım Şartları(yeni bir sekmede açılır) “uygunsuz” kullanımda bulunursanız, hesabınızı herhangi bir tazminat ödemeden veya bildirimde bulunmadan kısıtlayabileceğini. Bunun ne anlama geldiğinden tam olarak emin değiliz ama uyarıldığınızı düşünün.

Bu numaranın çalışması için hala Netflix’e abone olmanız gerektiğini açıkça belirtmeliyiz. Bir VPN, akış sitesine ücretsiz erişim vermeyecektir. Bir VPN, abone olduğunuzda dünyanın dört bir yanından daha fazla kitaplığa erişim sağlar.

VPN’ler için ödeme yapmanız gerekiyor mu?

VPN’lerin pek çok ücretsiz sürümü ve ücretsiz deneme sürümü var, öyleyse neden bir hizmet için ödeme yapmayı düşünesiniz ki? Hayattaki çoğu şeyde olduğu gibi, VPN’lerle ödediğinizin karşılığını alırsınız.

Ücretsiz sürümlerde her zaman bir sorun vardır ve bu normalde sınırlı veri kullanımı şeklindedir. Sadece ara sıra bir kullanıcıysanız bu planlar iyi olacaktır, ancak herhangi bir şey yayınlayacak veya indirecekseniz, bu işe yaramayacaktır. Ücretsiz denemeler, ücretli bir planda aldığınız her şeyle birlikte geldiğinden farklıdır, ancak açıkçası çok uzun sürmezler. Denemeler, taahhütte bulunmadan önce bir hizmeti test etmek için harikadır, ancak bu uzun vadeli bir çözüm değildir.

Kullanım sınırlaması olmadan gelişmiş güvenlik özelliklerine erişmek için genellikle ödeme yapmanız gerekir. Bununla birlikte, ProtonVPN gibi hizmetler etkileyici bir dizi özelliği ücretsiz olarak sunar. Ancak, bu ücretsiz sürümle Netflix akışında sorun yaşayabilirsiniz.

Netflix için en iyi VPN nedir?

Amerikan Netflix’in engellemesini etkili bir şekilde kaldırabilecek pek çok VPN hizmeti var, ancak hangisi en iyisi? Göz önünde bulundurmanız gereken pek çok güçlü seçenek var, ancak her şeyi kontrol ederek zamanınızı boşa harcamanızı istemeyiz. Size zaman kazandırmak için en iyi seçeneklerinizi özenle seçtik. Her hizmetin, bazı kullanıcılara diğerlerinden daha uygun olacak farklı bir dizi özelliği vardır ve bu tamamen sizin için çalışan bir şey bulmakla ilgilidir.

American Netflix’e erişmek için en iyi VPN’i seçmek zor, ancak ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) birkaç nedenden dolayı rekabette öne çıkıyor. Akış dostu bir arayüze, güvenlik odaklı özelliklere ve güçlü bağlantı hızlarına sahiptir. Tüm bunlar, kullanıcılara basit ve hızlı bir akış deneyimi sağlar. Akış için bir VPN seçerken göz önünde bulundurulması gereken en önemli özellik muhtemelen hızdır. Başka bir ülkeye bağlanmak için bir VPN kullanmak, genellikle indirme hızınızı etkiler ve bu, en sevdiğiniz programı izlemeye çalıştığınızda yıkıcı olabilir. ExpressVPN kullanmanın, Netflix’i 4K olarak izlerken sürekli olarak en düşük arabelleğe alma süresiyle sonuçlandığını bulduk.

ExpressVPN, temel özellikleri etkileyici sonuçlarla birleştirdiği için bu listenin başında yer alıyor, ancak kullanabileceğiniz tek seçenek bu değil. Netflix engellemesini kaldırmak için en iyi VPN’leri bu listedeki herkes için bir şeylerle sıraladık. Surfshark gibi ürünlerdeki en iyi fırsatları vurguladık(yeni bir sekmede açılır)PureVPN(yeni bir sekmede açılır)CyberGhost VPN’i(yeni bir sekmede açılır)NordVPN(yeni bir sekmede açılır)ve ZenMateVPN(yeni bir sekmede açılır).

Bunlar, 2023’te Netflix için en iyi VPN’lerdir.

Teknory