James Gunn, DC’nin Lobo’su Olarak Jason Momoa’yı Alırsa, Henry Cavill ve Gal Gadot Kim Olarak Yeniden Kullanılabilir?

Jason Momoa’nın Instagram’da dikkat çekici bir video paylaşmasının ardından önceden var olan bir söylenti artık neredeyse doğrulanmış gibi kabul ediliyor. içinde, Aquaman yıldız, yeni planladığı gizemli bir proje hakkında fışkırıyor DC Stüdyo CEO’ları James Gunn ve herkesin bunu, Lobo olarak yeniden biçimlendirilmek üzere Atlantis Kralı’nı gerçekten geride bıraktığının onayı olarak aldığı Peter Safran. Lobo’nun DC […]

James Gunn, DC’nin Lobo’su Olarak Jason Momoa’yı Alırsa, Henry Cavill ve Gal Gadot Kim Olarak Yeniden Kullanılabilir?

Jason Momoa’nın Instagram’da dikkat çekici bir video paylaşmasının ardından önceden var olan bir söylenti artık neredeyse doğrulanmış gibi kabul ediliyor. içinde, Aquaman yıldız, yeni planladığı gizemli bir proje hakkında fışkırıyor DC Stüdyo CEO’ları James Gunn ve herkesin bunu, Lobo olarak yeniden biçimlendirilmek üzere Atlantis Kralı’nı gerçekten geride bıraktığının onayı olarak aldığı Peter Safran.

Lobo’nun DC bilgisinde Aquaman’den daha az önemli bir oyuncu olduğu düşünüldüğünde, herkes süper kahraman değişimine tamamen katılmasa da, diğerleri Gunn’ın bu sol saha hamlesine katılıyor. Uzaylı ödül avcısı hakkında hiçbir şey bilmiyor olsanız bile, Lobo çizgi romanına bir göz atarak Momoa’nın bu rolde harika olacağı açıktır (artı, bilenler için anarşik ruhu ve serseri tavrı, döküm dahice olurdu).

Öyleyse Gunn ve Safran, orijinal Justice League yıldızlarından birini parlak, yeni DCU’ları için yeniden seçmeye istekliyse, diğer eski okul DCEU liderleriyle aynı numarayı yapabilirler mi? Bir an için yapabileceklerini hayal edelim. Peki eski Süpermen Henry Cavill ve Wonder Woman’ın Gal Gadot’u başka hangi DC karakterleri olarak yeniden şekillendirilebilir?

Gal Gadot olarak… Star Sapphire?

Warner Bros. Animation aracılığıyla görüntü

Wonder Woman’ın DCU’daki geleceği, bilindiği gibi şu anda söz konusu. Harika Kadın 3 Patty Jenkins’in yaratıcı farklılıklar nedeniyle DC ile yollarını ayırmasının ardından Themyscira’yı çevreleyen suda resmen öldü. Gunn, Diana Prince için hala planları olduğunu belirtmiş olsa da, Jenkins’le ne kadar yakın olduğu göz önüne alındığında, Gadot’un rolde kalıp kalmayacağı tam olarak belli değil.

Peki ya Gadot, DC evreninde başka bir yere kaydırıldıysa? Öyle olsaydı, onu ilginç kılmak için Amazon prensesinden farklı bir ahlaki bakış açısına sahip bir karakter olması gerekirdi. Ve öyle oluyor ki Gadot son zamanlarda kötü olmaktan zevk alıyor gibi görünüyor. Kırmızı Bülten ve Disney’in yakında çıkacak olan filminde Evil Queen olarak rol almak Pamuk Prenses yeniden yap.

O halde Gadot’nun yeni DC rolü için ilgi çekici bir seçim Star Sapphire olacaktır. İzleyiciler, Blake Lively’nin 2011’deki unutulabilir aşkı Carol Ferris’e aşina olabilir. Yeşil Fenerçizgi romanlarda Carol’ın Hal Jordan’ın kız arkadaşı olmasının yanı sıra ona çok daha fazlası var ve aslında en çok kötüye dönmesiyle ünlü, ona Fenerlere benzer güçler veren Yıldız Safir yüzüğünü kullanıyor.

Henry Cavill, Jonah Hex olarak mı?

Jonah Hex
DC Comics aracılığıyla görüntü

Henry Cavill’in DC’deki mevcut durumu, yeniden tanışmayı gerektirmez, çünkü herkes Cavill’in bir anlık dönüşünün ardından pelerini ve taytını resmen astığı gerçeğine aşinadır. siyah adampost-credits sahnesi. Gunn, bunun yerine genç bir Süpermen ile ilerlemek istiyor olabilir, ancak yine de tamamen farklı bir rolde DC fanatiği Cavill’e yer bulma şansı var.

Cavil için, Clark Kent karakterinden, bir sonraki Man of Steel filmindeki Jor-El’den, kaçınılmaz olan Hal Jordan’a kadar pek fazla değişiklik gerektirmeyecek birçok potansiyel karakter var. Yeşil Fener yeniden başlatın (Gadot’un karşısında Star Sapphire olarak, kim bilir!). Ancak Gunn’ın Cavill’i tamamen farklı bir karakter olarak yeniden işe alması çok daha ilginç olurdu. Jonah Hex’e girin.

Cavill, kariyeri boyunca şu ana kadar casuslardan askerlere, canavar avcılarından dedektiflere kadar pek çok kahraman tipini canlandırdı, ancak – yanılıyorsak bizi düzeltin – daha önce hiç kovboy oynamadı. Gunn, 2010’daki o korkunç Josh Brolin filmiyle ilgili anılarımızı silmek ve ekran için Hex’i yeniden tasarlamak istediğini belirtti ve Cavill, yaralı ödül avcısı anti-kahraman rolü için mükemmel bir rol olabilir.

Justice League’in geri kalanının bir DCU geleceği var mı?

Zack Snyder'ın Justice League filmi sinemalara geliyor
Resim: Warner Bros.

Konu açılmışken, Adalet Ligi’nin geri kalanının da yeniden şekillendirilme şansı ne olacak? Jason Momoa geri dönmeye hazırlanırken ve Henry Cavill ile Gal Gadot’un da aynısını yapması için kapı bir şekilde açıkken, Ben Affleck, Ray Fisher ve Ezra Miller’ın aynısını yapma ihtimali çok daha düşük olduğu için bu çetrefilli bir konu.

Miller söz konusu olduğunda, oyuncuyu çevreleyen skandal herkes tarafından görülebilir ve Gunn sosyal medyadaki durum hakkında yalnızca tarafsız yorumlarda bulunsa da, akıllı para DC’nin onlarla bağlarını kesmesidir. Flaş. Benzer şekilde, Ray Fisher’ın da Warner Bros.’la bir daha asla çalışamayacak kadar düşmanlığı var ve Gunn’la ilişkisi zaten biraz gergin.

Geri dönme şansı en yüksek olan isim, kamera önü olmasa da arkasında olmasına rağmen Ben Affleck. Gunn, eski Kara Şövalye ile bir noktada potansiyel olarak bir DC filmi yönetmek için görüşmelere başladığını belirtti, tıpkı başlangıçta yapmak istediği gibi. Yarasaadam.

Sonuç olarak, bildiğimiz şekliyle Adalet Ligi bitmiş olabilir, ancak yine de DCU’nun geleceğinde yüzlerinin ortaya çıktığını görebiliriz.

Teknory