MCU Hayranları, Yenilmezler Şeker Baba olarak Tony Stark’ın Yerini Kimin Alacağını Düşünüyor

YouTube/YouTube Filmleri ve TV aracılığıyla ekran kaydı O zamandan beri Tony Stark o heyecan verici, yıkıcı fedakarlığı yaptı Yenilmezler: Oyunsonu, Marvel Sinematik Evreninin geleceği belirsiz bir bölgeye dalmaya başladı. Yenilmezler, pek çok Marvel hayranının tutkusunu borçlu olduğu adamı kaybetmekle kalmadı, aynı zamanda neredeyse yeri doldurulamaz bir gelir ve istikrar kaynağını da kaybetti. Bunu gördük Şahin […]

MCU Hayranları, Yenilmezler Şeker Baba olarak Tony Stark’ın Yerini Kimin Alacağını Düşünüyor

YouTube/YouTube Filmleri ve TV aracılığıyla ekran kaydı

O zamandan beri Tony Stark o heyecan verici, yıkıcı fedakarlığı yaptı Yenilmezler: Oyunsonu, Marvel Sinematik Evreninin geleceği belirsiz bir bölgeye dalmaya başladı. Yenilmezler, pek çok Marvel hayranının tutkusunu borçlu olduğu adamı kaybetmekle kalmadı, aynı zamanda neredeyse yeri doldurulamaz bir gelir ve istikrar kaynağını da kaybetti.

Bunu gördük Şahin ve Kış Askeri, tabii ki, Sam Wilson’ın tüm mini dizideki en büyük düşmanı ne Flag Smashers ne de John Walker değil, beş yıl gelir elde edemediği için ona borç vermeyi reddeden banka memuruydu, çünkü kendisi ve Avengers’ın geri kalanı Tony’ye sahipti. o departmana geri dönmek için. Gösterinin en sürükleyici kısmı olmayabilir ama önemli bir soruyu gündeme getirdi; İntikamcılar’ı bundan sonra kim finanse edecek? r/marvelstudios’taki insanlar bunun temeline inmeye istekli olduklarını kanıtladılar.

Belki endişe verici bir şekilde, kapitalizmden fayda sağladığını kanıtlamış Marvel kahramanlarının sayısı az değildir, bu nedenle olası adayların listesi belirgin bir derinliğe sahiptir.

Diğerleri, Avengers’ın milyonlarca fondan bir anne-baba dükkanına eşdeğer süper kahraman ekibine küçülmesi fikriyle oynadı. “Avengers Limited”in büyüleyici bir havası var.

Ve Reddit kötü fikirlere yabancı olmayabilir, ancak bunun gibi distopik olasılıklarla asla flört etmemişlerdir.

Tabii ki, zaman çizelgeleri ve çoklu evrenler ve sihir ve “kuantum” fiziği gibi nüanslarla uğraşırken, bir ekibin gelir kaynağı muhtemelen bir çizgi roman serisinin endişeleri arasında en önemsizi olacaktır. Bununla birlikte, Marvel fandomuna aşina olan herhangi biri, onların asla bir taş bırakmadıklarını bilir ve Avengers’ın bir sonraki şeker babasının kimliği de bir istisna değildir.

Teknory