Hassasiyetle Tasarlanmış Bir Tarikat Klasiği, Testi Uçan Renklerle Geçti

RLJE Filmleri aracılığıyla Kült klasiklerin kasıtlı olarak yaratılamayacağını iddia eden bir düşünce okulu var; karar vermek için izleyiciye bırakılan bir durumdur. Açıkça görülüyor ki, Steven Kostanski üzerinde çalışmaya başladıktan sonra gece geç saatlerde favori olan bir hassas mühendislik yapmak için yola çıktığında notu almamıştı. PG: Psiko Gören. film yapımcısının yazar, yönetmen, yapımcı ve kurgucu olarak […]

Hassasiyetle Tasarlanmış Bir Tarikat Klasiği, Testi Uçan Renklerle Geçti

RLJE Filmleri aracılığıyla

Kült klasiklerin kasıtlı olarak yaratılamayacağını iddia eden bir düşünce okulu var; karar vermek için izleyiciye bırakılan bir durumdur. Açıkça görülüyor ki, Steven Kostanski üzerinde çalışmaya başladıktan sonra gece geç saatlerde favori olan bir hassas mühendislik yapmak için yola çıktığında notu almamıştı. PG: Psiko Gören.

film yapımcısının yazar, yönetmen, yapımcı ve kurgucu olarak hizmet vererek projeye her şeyini katmasıyla, filmin adı tek başına filmin kalıcı bir yer altı favorisi olarak yaşamaya devam edeceğini ima etmek için yeterliydi. Böylesine akıl almaz bir başlığa ve aynı derecede gülünç bir olay örgüsüne sahip olduğunuzda, nihai sonucun amaçlanan amacına ulaşma şansı belirgin şekilde yüksektir.

psikopat goreman
RLJE Filmleri aracılığıyla

Yine de kimsenin hesaba katmadığı şey şuydu: Psiko Gören kritik bir sevgili olarak sona erecekti. Aslında, incelemeler açısından, Rotten Tomatoes’ta Taze Sertifikalı olarak yüzde 92’lik çok yüksek bir puanla ve yüzde 64’lük kullanıcı ortalamasının çok ilerisinde olduktan sonra izleyici onayına geldiğinde olduğundan çok daha iyi sonuç verdi.

temyiz Psiko Gören özenle damıtılmış reddit, ayrıca, onu “şimdiye kadar gördüğüm en aptal film ve onu seviyorum” olarak tanımlayan bir başlık ile tam kafasına çivi çakıyor. Ne de olsa, The Archduke of Nightmares adlı bir yaratığı yeniden uyandıran, onu baş kahraman olarak yeniden adlandıran ve ardından evrenin kaderi ellerinde asılıyken onu galaksiler arası suikastçilerden oluşan bir çeteden korumaya zorlayan bir erkek ve kız kardeşten bahsediyoruz. denge.

Bu Cult Classic 101 değilse, o zaman hiçbir şey değildir, bu nedenle çok az tehlike vardı Psiko Gören testi uçan renklerle geçemezdi.

Teknory