Haziran 2023 için en iyi Amazon Echo fırsatları: %50’ye varan tasarruf edin

Prime Day’e kadar beklemek zorunda değilsiniz Amazon Echo cihazlarına kaydetmek için. Çok çeşitli Amazon akıllı ev cihazlarında bu haftanın özel fırsatlarından yararlanın. İster akıllı hoparlör ister ekran arıyor olun, sizi bekleyen bir Echo cihazı var. AYRICA BAKINIZ: Bunlar, akıllı evinizin eller serbest kontrolünü ve daha fazlasını elde etmek için en iyi Yankı cihazlarıdır. En iyi […]


Prime Day’e kadar beklemek zorunda değilsiniz Amazon Echo cihazlarına kaydetmek için. Çok çeşitli Amazon akıllı ev cihazlarında bu haftanın özel fırsatlarından yararlanın. İster akıllı hoparlör ister ekran arıyor olun, sizi bekleyen bir Echo cihazı var.

AYRICA BAKINIZ:

Bunlar, akıllı evinizin eller serbest kontrolünü ve daha fazlasını elde etmek için en iyi Yankı cihazlarıdır.

En iyi seçimimiz

neden beğendik

Yankı Gösterisi 8 (2. nesil)(yeni bir sekmede açılır) bir tabletten sonraki en iyi şey. Cihazın sekiz inçlik dokunmatik ekranı, otomatik çerçeveleme teknolojisiyle donatılmıştır, böylece görüntülü aramalar sırasında her zaman odak noktası olacaksınız. Alexa entegrasyonu ile müzik çalmak, hatırlatıcı ayarlamak, hava durumunu kontrol etmek ve daha fazlası için sesli komutları kullanabilirsiniz. İster en sevdiğiniz programları ve filmleri izleyin, ister ekrandaki tarifleri takip edin, Echo Show 8 (2. nesil) çok yönlü bir eğlence merkezidir. Ayrıca, neredeyse her yere sığacak kadar kompakttır.

Daha da büyük bir ekran için can atıyorsanız, Echo Show 10 ve Echo Show 15 harika seçeneklerdir. Echo Show 10, 10.1 inç ekrana sahipken Echo Show 15, 15.6 inç ekrana sahip.

Amazon Echo Show 8 (2. nesil) hakkındaki tam incelememizi okuyun.

Daha fazla Echo gösterisi fırsatı

En iyi Echo Dot fırsatı

neden beğendik

2022’de piyasaya sürülen Echo Dot (5. nesil) saatli akıllı hoparlör(yeni bir sekmede açılır) yerleşik bir LED ekran da dahil olmak üzere bazı oldukça harika yeni özelliklere sahiptir. Saati, hava durumu güncellemelerini, şarkı adlarını ve daha fazlasını (istendiğinde) görüntüleyebilirsiniz; biraz Daha kolay. Ses deneyimi ayrıca daha temiz vokaller, daha derin bas ve genel olarak daha iyi bir sesle bir güncelleme aldı. Ayrıca hareket ve sıcaklık sensörleri sayesinde, bir odaya girdiğinizde Alexa uyumlu ışıkları veya fanları otomatik olarak etkinleştiren kişiselleştirilmiş rutinler oluşturabilirsiniz.

Daha fazla Echo Dot fırsatı

En iyi Echo Studio anlaşması

neden beğendik

2019 yılında tanıtılan Echo Studio, müzik severlerin hayalidir. Bu akıllı hoparlör, benzersiz bir ses deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Uzamsal ses işleme teknolojisi ile, nerede olursanız olun kendinizi müziğe kaptırabilir, kaliteden ödün vermeden güçlü sesin keyfini çıkarabilirsiniz. Echo Studio, odayı dolduran net ve dinamik ses sağlayan Dolby Atmos teknolojisi ile geliştirilmiş beş hoparlöre sahiptir. İster oturma odasında sallanıyor olun, ister bazı kafe melodileriyle rahatlayın, Echo Studio en seçici dinleyicileri bile etkileyecek sürükleyici ve yüksek kaliteli bir ses deneyimini garanti eder.

Daha da fazla Echo fırsatı:

Teknory