Haziran 2023’te Netflix’te İzlenecek En İyi 5 Bilim Kurgu Filmi

Tabii ki “Daha fazlasını bilmek ister miydiniz” cümlesi duyunca akla gelen tek bir film var, o da neyse ki 1997’ler. “Yıldız Gemisi Askerleri” şu anda Netflix’i eve çağırıyor. Önceki filmlerden farklı olarak, “Starship Troopers” bilimkurgunun daha fütüristik unsurlarına eğiliyor ve bu film çağdaş zamanlarda geçmek yerine insanlığın gezegenleri kolonileştirmeye çalışan uzay yolculuğu yapan bir türe […]

Haziran 2023’te Netflix’te İzlenecek En İyi 5 Bilim Kurgu Filmi

Tabii ki “Daha fazlasını bilmek ister miydiniz” cümlesi duyunca akla gelen tek bir film var, o da neyse ki 1997’ler. “Yıldız Gemisi Askerleri” şu anda Netflix’i eve çağırıyor. Önceki filmlerden farklı olarak, “Starship Troopers” bilimkurgunun daha fütüristik unsurlarına eğiliyor ve bu film çağdaş zamanlarda geçmek yerine insanlığın gezegenleri kolonileştirmeye çalışan uzay yolculuğu yapan bir türe geçiş yaptığını görüyor. Ne yazık ki, mevcut Dünya hükümetinin belirgin bir militarist havası var ve insanlığın karşılaşabileceği herhangi bir soruna yönelik çözümleri, dizginsiz şiddet ve bağnazlıktır.

Başka bir deyişle, “Starship Troopers” Johnny Rico (Casper Van Dien), Dizzy Flores (Dina Meyer), Carmen Ibanez (Denise Richards) ve Carl Jenkins’in (Neil Patrick Harris) son derece gelişmiş bir dünyaya karşı savaşırken galaksiyi dolaştığını görüyor. ve uzman insektoid türleri. 1990’ların sonları için yoğun aksiyon sekansları ve yeterince iyi özel efektler içeren “Starship Troopers”, başlangıçta eleştirel ve mali çevrelerce karşılanan, filmin günümüzün ışıltılı yeniden incelemelerini sunan birkaç yayınla, bugünlerde bir şekilde bir kült klasiği haline geldi. arıza.

Teknory