Apple Watch Ultra 2’de 100 dolarlık fiyat düşüşü rekoru kırın

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi Amazon bu hafta tatil neşesini sola, sağa ve ortaya bırakıyor; en son ikramiye Apple Watch Ultra 2’de rekor fiyat düşüşü oldu. Amiral gemisi akıllı saat bugün ilk kez 699 dolara düştü ve büyük miktardaki tasarruftan 100 dolar tasarruf ettiniz. fiyat etiketi. Ocak ayında ulaşmanız gereken fitness hedefleriniz varsa veya bu […]

Apple Watch Ultra 2’de 100 dolarlık fiyat düşüşü rekoru kırın

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi

Amazon bu hafta tatil neşesini sola, sağa ve ortaya bırakıyor; en son ikramiye Apple Watch Ultra 2’de rekor fiyat düşüşü oldu. Amiral gemisi akıllı saat bugün ilk kez 699 dolara düştü ve büyük miktardaki tasarruftan 100 dolar tasarruf ettiniz. fiyat etiketi. Ocak ayında ulaşmanız gereken fitness hedefleriniz varsa veya bu bayram döneminde kendinizi özellikle cömert hissediyorsanız bir hediye olarak idealdir.

Apple Watch Ultra 2 699 Dolara (100 Dolar indirim)

Anlaşma, halihazırda uygulanmakta olan 50$’lık indirimin yanı sıra başvurmak için işaretlemeniz gereken sayfa içi kupon sayesinde ilave 50$’lık indirimin birleşiminden oluşuyor. Toplam 100 $’lık indirim yalnızca yeşil/gri iz döngülü Titanium modelinde mevcut, bu da bu fiyatta stokların sınırlı olduğunu gösteriyor.

Apple Watch Ultra2Apple Watch Ultra2

Apple Watch Ultra2

En üstün Apple akıllı saati

Bileğinize bağlanan tam işlevsel bir akıllı telefona ve fitness takipçisine bir adım daha yaklaşan Appel Watch Ultra 2, güçlü bağlantı ve iletişim özellikleri, mükemmel dış mekan işlevselliği ve yarı dayanıklı bir tasarım sunuyor. Ultra serisi standart Apple saatlerine göre daha büyük bir ekran sunuyor.

Apple Watch Ultra 2, önceki modelin 49 mm boyutunu ve sağlam tasarımını koruyor ancak çeşitli iyileştirmeler sunuyor. Maksimum 3.000 nit parlaklıkla Apple’ın akıllı saat serisindeki en parlak ekrana sahiptir. Dahili olarak Watch Ultra 2, A15 çipini temel alan yeni S9 işlemci tarafından destekleniyor ve önceki modelin S8 çipine kıyasla gelişmiş performans ve verimlilik sunuyor. Bu yükseltme, Çift Dokunma hareketi gibi yeni özellikleri etkinleştirerek kullanıcıların uygulama işlevlerini kontrol etmesine ve aramaları basit bir parmak dokunuşuyla yanıtlamasına olanak tanıyor. Ayrıca gelişmiş konum hizmetleri için ikinci nesil Ultra Geniş Bant çipi de içeriyor; özellikle eşleştirilmiş bir iPhone’un yerini bulmak için kullanışlıdır. Widget’ları yeniden sunan ve yeni bir Modüler Ultra saat yüzünün yanı sıra bisikletçiler için geliştirilmiş özellikler ve Compass uygulamasına yönelik güncellemeler sunan watchOS 10 önceden yüklenmiş olarak gelir.

Elimizde hiçbir bilgi olmasa da bu, uzun süre kullanılamayacak türden bir teklif gibi görünüyor. Fırsatınız varken kontrol etmek için yukarıdaki widget’a basın.

Apple Watch Ultra 2’de 100 dolarlık fiyat düşüşü rekoru kırın

Teknory