Hemen İndirmeniz Gereken 10 Temel iPhone Uygulaması

Ayı iOS için en iyi yazma uygulamalarından biridir ve kesinlikle en uygun fiyatlıları arasındadır. Bear, belgeleri geleneksel anlamda tutmadığından muhtemelen bir not uygulaması olarak daha iyi tanımlanabilir. Bunun yerine, kullanıcılar, tümü etiketler ve bağlantılar aracılığıyla birbirine bağlanabilen bir dizi not açar. Hızlı bir şekilde dağınık hale gelebilir, ancak aynı zamanda, doğru ayarlarsanız oldukça organize olabilir. […]

Hemen İndirmeniz Gereken 10 Temel iPhone Uygulaması

Ayı iOS için en iyi yazma uygulamalarından biridir ve kesinlikle en uygun fiyatlıları arasındadır. Bear, belgeleri geleneksel anlamda tutmadığından muhtemelen bir not uygulaması olarak daha iyi tanımlanabilir. Bunun yerine, kullanıcılar, tümü etiketler ve bağlantılar aracılığıyla birbirine bağlanabilen bir dizi not açar. Hızlı bir şekilde dağınık hale gelebilir, ancak aynı zamanda, doğru ayarlarsanız oldukça organize olabilir.

Bear’ı diğerlerinden ayıran şey, derin özelleştirmesidir. Premium abonelik için ödeme yapmak (yılda sadece 15 ABD Doları), kullanıcıların uygulamanın renklerini ve hatta uygulama simgesini özelleştirmesine olanak tanır. Bear, alışması biraz zaman alabilecek işaretlemeyi kullanır. Bear’da yazmayı bitirdiğinizde, notları .docx, PDF ve hatta ePub dosyalarına aktarabilirsiniz.

Bear’ın minimalist tasarımı, dikkat dağıtmayan bir yazma deneyimi isteyen kullanıcılar için de onu harika bir seçenek haline getiriyor. Bear Pro ayrıca, kullanıcıların notları iPhone, iPad ve Mac arasında senkronize etmesine olanak tanıyarak, onu Apple kullanıcıları için çok yönlü harika bir çözüm haline getirir.

Teknory