Her AirPods modeli, tüm zamanların en düşük fiyatında veya ona yakın bir fiyata satılıyor

MacBook’larda ve iPhone’larda yüzlerce dolarlık indirimle, bu Kara Cuma’da her AirPods modelindeki muazzam fırsatları gözden kaçırmak kolay olabilir. Yeni ya da eski, Pro ya da Max, kulaklarınızı ve cüzdanınızı iyileştirecek harika bir fırsat bulacaksınız. Hangi modeli alacağınıza karar vermenize yardımcı olmak için tüm fırsatları sıraladık. AirPods Pro (1. nesil) Fiyat: Walmart’ta 159 dolar Tasarruf: 90 […]

Her AirPods modeli, tüm zamanların en düşük fiyatında veya ona yakın bir fiyata satılıyor

MacBook’larda ve iPhone’larda yüzlerce dolarlık indirimle, bu Kara Cuma’da her AirPods modelindeki muazzam fırsatları gözden kaçırmak kolay olabilir. Yeni ya da eski, Pro ya da Max, kulaklarınızı ve cüzdanınızı iyileştirecek harika bir fırsat bulacaksınız. Hangi modeli alacağınıza karar vermenize yardımcı olmak için tüm fırsatları sıraladık.

AirPods Pro (1. nesil)

Fiyat: Walmart’ta 159 dolar

Tasarruf: 90 dolar

Neden onu seviyoruz: 1. nesil AirPods Pro (4,5 yıldız), 2. nesil modelin geldiği Eylül ayına kadar Apple’ın amiral gemisi kulaklıklarıydı. Eski modeli satın alarak bazı etkileyici özelliklerden (özellikle Uyarlanabilir Şeffaflık, daha güçlü gürültü önleme ve daha iyi pil ömrü) vazgeçiyorsunuz, ancak yine de IPX4 ter ve su geçirmezlik, aktif gürültü önleme ve MagSafe şarj kutusu. Üçüncü nesil AirPod’lardan 20 $ daha az olan 159 $ ile tüm zamanların en düşük seviyesinde ve harika bir satın alma.

Lewis Ressam / Dökümhane

AirPods Pro (2. nesil)

Fiyat: Amazon’da 200 dolar

Tasarruf: 49 dolar

Neden onu seviyoruz: Apple’ın en yeni AirPods Pro’su (4,5 yıldız) önceki modelle aynı görünebilir, ancak gürültü engelleme, pil ömrü, ses kalitesi, şarj etme ve uyum konularındaki iyileştirmelerle tamamen yenidir. Sadece iki aydır raflarda kaldıktan sonra tüm zamanların en düşük 50 $ tasarrufuyla, kesinlikle çalınıyorlar.

AirPod’lar (2. nesil)

Fiyat: Amazon’da 79 dolar

Tasarruf: 50 dolar

Neden onu seviyoruz: Apple’ın hala 2. nesil AirPod’ları (4,5 yıldız) satmasının bir nedeni var; bunlar mükemmel bir çift kulaklık. Onları 129 $’lık MSRP’lerinde sevmiyoruz, ancak 79 $’da kolay bir öneri. Uyarlanabilir EQ, kişiselleştirilmiş Mekansal Ses ve tere ve suya dayanıklılık dahil olmak üzere üçüncü nesil modelin pek çok özelliğine sahip değiller, ancak şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyata mükemmel giriş seviyesi kulaklıklar.

Apple AirPod'lar 3

IDG

AirPods (3. nesil)

Fiyat: Costco’da 150 $

Tasarruf: 29 $

Neden onu seviyoruz: Üçüncü nesil AirPod’ları (4,5 yıldız) 139 $ gibi düşük bir fiyata gördük, ancak özellikle MagSafe şarj kutusuyla onları bulmak şaşırtıcı derecede zor. Ancak Costco, Apple dışında bunları stokta bulunduran birkaç güvenilir mağazadan biri olmuştur. Dinamik kafa izleme özellikli kişiselleştirilmiş Spatial Audio, ter ve su geçirmezlik, uyarlanabilir EQ, özel sürücüler ve daha uzun pil ömrü dahil olmak üzere ikinci nesil modele göre bir dizi yükseltme alıyorsunuz, bu nedenle kesinlikle paranızın karşılığını alıyorsunuz.

AirPods Max

Fiyat: Amazon’da 449 dolar

Tasarruf: 100 dolar

Neden onu seviyoruz: AirPods Max (4 yıldız), Apple’ın kulak üstü tasarımı, gürültü önleme özelliği ve benzersiz bir şekilde çarpıcı tasarımıyla en üst düzey AirPod’larıdır. Normal 549 $ MSRP biraz yüksek, ancak 100 $ indirimle, tüm zamanların en düşük seviyesi olan 429 $ ‘dan biraz daha yüksek olsalar bile çok daha makul.

Teknory