Samsung Galaxy SmartTag 2 yeni listede görüldü

Nisan ayında bir rapor, Samsung’un bir Galaxy SmartTag 2 üzerinde çalıştığını ve bunun Temmuz ayındaki Unpacked vitrininde gösterilebileceğini iddia etmişti. Yeni nesil izleme cihazının varlığını doğrulamak için yeni bir liste belirir. tarafından keşfedildiği gibi 9to5GoogleSmartTag 2, Bluetooth Özel İlgi Grubunun (Bluetooth SIG) listesinde göründü İnternet sitesi. Liste, kısa bir açıklama dışında cihaz hakkında fazla ayrıntı […]

Samsung Galaxy SmartTag 2 yeni listede görüldü

Nisan ayında bir rapor, Samsung’un bir Galaxy SmartTag 2 üzerinde çalıştığını ve bunun Temmuz ayındaki Unpacked vitrininde gösterilebileceğini iddia etmişti. Yeni nesil izleme cihazının varlığını doğrulamak için yeni bir liste belirir.

tarafından keşfedildiği gibi 9to5GoogleSmartTag 2, Bluetooth Özel İlgi Grubunun (Bluetooth SIG) listesinde göründü İnternet sitesi. Liste, kısa bir açıklama dışında cihaz hakkında fazla ayrıntı sağlamıyor.

Galaxy Smart Tag2, Samsung SmartThings Sunucusu ile hizmet bulmayı ve izlemeyi destekleyen bir üründür.

Ancak, izleyicinin Bluetooth 5.3’e sahip olacağından bahsediyor. Buna karşılık, orijinal Galaxy SmartTag, Bluetooth 5.2 ile geldi. Bu yeni standart, güç tüketimini ve cihaz performansını iyileştirmeye yardımcı olmalı ve gelişmiş bir kullanıcı deneyimine izin vermelidir. Örneğin, Bluetooth 5.3 paraziti azaltabilir ve sinyal kalitesini artırabilir. Ayrıca düşük görev ve yüksek görev döngülerinden Bluetooth 5.2’ye göre daha hızlı geçiş yaparak 5.3 standardını daha enerji verimli hale getirir.

Bu açıklama, daha önce bahsedilen raporu destekler görünmektedir. Bu sızıntı, Samsung Galaxy SmartTag 2’nin daha uzun bir kablosuz kapsama alanı, gelişmiş güvenlik özellikleri ve daha uzun ömürlü bir pil dahil olmak üzere anakart genelinde iyileştirmeler göreceğini gösteriyor.

Bu görünümün zamanlaması göz önüne alındığında, izleyicinin Samsung Unpacked etkinliğinin bir parçası olma şansı oldukça yüksek görünüyor. Şu anda vitrinde hem Galaxy Z Fold 5 hem de Galaxy Z Flip 5’i görmeyi bekliyoruz. Bununla birlikte, yakın tarihli bir sızıntı, Galaxy Buds 3’ü içeren gösteride herhangi bir ses cihazı olmayacağını öne sürdü.

Samsung Galaxy SmartTag 2 yeni listede görüldü

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow