‘Her Story’nin yaratıcısı Sam Barlow’un son oyunu ‘Immortality’ mobil cihazlara geliyor

Geçen yazdan sonra, en son proje Onun hikayesi yaratıcısı Sam Barlow, artık Netflix aracılığıyla Android ve iOS’ta mevcut. Akış hizmetine abone olmanız koşuluyla, oyunu hiçbir ek ücret ödemeden indirebilir ve en iyi deneyimlerden birini yaşayabilirsiniz. . Barlow’un geçmiş projeleri gibi, Ölümsüzlük 90’ların tam hareketli video oyunlarına bir aşk mektubu. Oyun, sizi kurgusal aktris Marissa Marcel’in […]

‘Her Story’nin yaratıcısı Sam Barlow’un son oyunu ‘Immortality’ mobil cihazlara geliyor

Geçen yazdan sonra, en son proje Onun hikayesi yaratıcısı Sam Barlow, artık Netflix aracılığıyla Android ve iOS’ta mevcut. Akış hizmetine abone olmanız koşuluyla, oyunu hiçbir ek ücret ödemeden indirebilir ve en iyi deneyimlerden birini yaşayabilirsiniz. .

Barlow’un geçmiş projeleri gibi, Ölümsüzlük 90’ların tam hareketli video oyunlarına bir aşk mektubu. Oyun, sizi kurgusal aktris Marissa Marcel’in kaderini bulmanızla görevlendiriyor. Yayınlanmamış üç filmden klipler ve kamera arkası görüntüleri izleyerek ona ne olduğunu çözmeniz gerekecek. Barlow, en çok şu konulardaki çalışmalarıyla tanınan Allan Scott ve Amelia Gray’i işe aldı: Vezir Gambiti ve Bay Robot, hikayesinin yazılmasına yardımcı olmak için Ölümsüzlük. Öyleyse, iyi bir hikaye için enayi iseniz, bu kontrol edilmeye değer.

Engadget tarafından önerilen tüm ürünler, ana şirketimizden bağımsız olarak editör ekibimiz tarafından seçilir. Hikayelerimizden bazıları bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Bu bağlantılardan biri aracılığıyla bir şey satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu kazanabiliriz. Tüm fiyatlar yayınlandığı tarihte doğrudur.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow