iPad Pro ve aksesuar paketi: 270$’a yenilenmiş bir iPad Pro 9.7″ edinin

TL;DR: 9 Haziran itibarıyla yenilenmiş bir iPad Pro 9.7″ edinin (yeni bir sekmede açılır)sadece 269,99$’a — bu %28 indirim. iPad Pro(yeni bir sekmede açılır) tam gelişmiş bir dizüstü bilgisayarın birçok özelliğine sahip, piyasadaki en güçlü tabletlerden biri olarak biliniyor. Bir değiş tokuş mu? Üst düzey tabletler için kursa eşit, tahmin edilebileceği gibi ağır bir fiyat […]

iPad Pro ve aksesuar paketi: 270$’a yenilenmiş bir iPad Pro 9.7″ edinin

TL;DR: 9 Haziran itibarıyla yenilenmiş bir iPad Pro 9.7″ edinin (yeni bir sekmede açılır)sadece 269,99$’a — bu %28 indirim.


iPad Pro(yeni bir sekmede açılır) tam gelişmiş bir dizüstü bilgisayarın birçok özelliğine sahip, piyasadaki en güçlü tabletlerden biri olarak biliniyor. Bir değiş tokuş mu? Üst düzey tabletler için kursa eşit, tahmin edilebileceği gibi ağır bir fiyat etiketi.

Günlük görevleriniz işlemci gücünü gerektirse bile, yepyeni bir iPad Pro’ya bir bin dolardan fazlasını harcamayı haklı çıkarmak zor olabilir. Güzel haberler? Yenilenmiş 2016 modelindeki bu fırsatla çok daha erişilebilir bir fiyat noktasında bir iPad Pro’ya sahip olmaya devam edebilirsiniz. Size yeni bir iPad Pro sunar(yeni bir sekmede açılır), bir sürü şık aksesuarla birlikte. Sınırlı bir süre için, paketi yalnızca 269,99$ karşılığında puanlayabilirsiniz.

Bu yenilenmiş iPad Pro(yeni bir sekmede açılır) çoklu dokunmatik kontrollere sahip oldukça geniş bir ekranda en sevdiğiniz içeriğin akışını yapmanızı sağlayan büyüleyici, 9,7 inç, tam lamine Retina ekrana sahiptir. Uzman bir kullanıcıysanız, ekranın uzun süreli kullanımlarda bile göz yorgunluğunu önlemeye yardımcı olan True Tone teknolojisi sunduğunu bilmenin içiniz rahat olabilir.

Kaputunun altında güçlü bir Apple A9X işlemci ve yoğun bellek kullananlar da dahil olmak üzere birden çok uygulamayı sorunsuz bir şekilde yürütmenize izin vermek için tasarlanmış 2 GB RAM, temel dosya ve ortamlarınızı barındırmak için 256 GB flash bellek ve 10 saate kadar sürekli tarama, gezinme ve oyun oynama.

Bu iPad Pro ayrıca yüksek kaliteli görüntülü aramalar, hareket halindeyken fotoğraf ve video çekme için çift kamera, MIMO özellikli çift bantlı Wi-Fi, Bluetooth 4.2 ve ses kısıklığını en aza indirecek şekilde otomatik olarak ayarlanabilen çift mikrofon ve hoparlörlerle donatılmıştır.

Satın alma işleminizle birlikte, önceden takılmış bir temperli cam ve bir kapak da dahil olmak üzere çok sayıda koruyucu aksesuar alacaksınız. Ayrıca, daha kolay göz atma ve eskiz yapma için bir şarj cihazı ve bir stylus kalem alacaksınız.

Daha önce 379 ABD Doları karşılığında satılan bu yenilenmiş iPad Pro ve aksesuar paketini alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) sadece 269,99 $ için.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory