Yeni OpenRock S kulaklık başlıkları bu promosyon koduyla neredeyse %50 düşüyor

Aktif yaşam tarzınıza uygun bir çift kulaklık arayışındaysanız, OneOdio’nun en yeni kablosuz kulaklıkları tam size göre olabilir. OpenRock S açık kulak kulaklıkları artık Amazon ABD müşterilerinin kullanımına sunuldu ve promosyon kodu TMX32YVZ bu hafta sonu tomurcuklardan neredeyse %50 tasarruf etmenizi sağlayabilir. Tomurcuklar zaten perakende devinin 30 dolarlık indirimine tabiydi, ancak yalnızca Pazar gününe kadar geçerli […]

Aktif yaşam tarzınıza uygun bir çift kulaklık arayışındaysanız, OneOdio’nun en yeni kablosuz kulaklıkları tam size göre olabilir. OpenRock S açık kulak kulaklıkları artık Amazon ABD müşterilerinin kullanımına sunuldu ve promosyon kodu TMX32YVZ bu hafta sonu tomurcuklardan neredeyse %50 tasarruf etmenizi sağlayabilir.

Tomurcuklar zaten perakende devinin 30 dolarlık indirimine tabiydi, ancak yalnızca Pazar gününe kadar geçerli olan promosyon kodu, istenen fiyatta %30 daha indirim yapıyor. Yalnızca 69,99$ ödersiniz, bu da perakende satış fiyatının yarısından biraz fazlasıdır.

OpenRock S Açık Kulak Kulaklıklar 69,99 $ (60 $ indirim)

İnternette “hava iletimi” olarak faturalandırılıyorlar, ancak bu onları kemik iletimli kulaklıklardan ayırmak içindir; neredeyse tüm kulaklıklar ve kulaklık başlıkları sesi hava yoluyla iletir. Bu özelliklerle dolu tomurcukların en önemli noktası kulaklarının açık olmasıdır; bu, parkta koşarken, bisiklete binerken veya şarkılarınızı dinlemeyi tercih ettiğiniz her yerde çevrenizden haberdar olabileceğiniz anlamına gelir.

OneOdio OpenRock S kulaklıkları, gelişmiş ses kalitesi için patentli TubeBass Teknolojisi ve dinamik bir ses algoritmasıyla donatılmıştır. Kulaklık başlıkları, arama netliğini artırmayı amaçlayan dört adet AI destekli gürültü önleyici mikrofona sahiptir ve konfor için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Tek şarjla 19 saatlik etkileyici bir oynatma süresi sunarlar ve 750mAh şarj kutusuyla ilave 60 saat daha kullanılabilirler. Kulaklık başlıkları ayrıca IPX5 suya dayanıklılık derecesine sahiptir, bu da onları tere ve hafif yağmura karşı dayanıklı hale getirir.

Bu OpenRock fırsatını incelerken promosyon kodunu unutmayın. Açılış sayfasında tıklayarak kullanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için hafta sonuna kadar vaktiniz var.

Yeni OpenRock S kulaklık başlıkları bu promosyon koduyla neredeyse %50 düşüyor

Teknory