Hiçbir şey Phone 2a fiyat aralığı sızıntısı yok

Oliver Cragg / Android Yetkilisi TL;DR Yeni bir sızıntı, yaklaşan Nothing Phone 2a fiyatının 400 €’nun (~ 444 $) altında olabileceğini gösteriyor. Bu fiyatın 8GB/128GB model için olduğu iddia ediliyor ancak 12GB/256GB versiyonu da olabilir. Bu telefonun büyük olasılıkla Şubat 2023’ün sonlarında çıkacağını göreceğiz. Hiçbir şey şu ana kadar iki telefonu piyasaya sürmedi: Hiçbir Şey […]

Hiçbir şey Phone 2a fiyat aralığı sızıntısı yok

Oliver Cragg / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Yeni bir sızıntı, yaklaşan Nothing Phone 2a fiyatının 400 €’nun (~ 444 $) altında olabileceğini gösteriyor.
  • Bu fiyatın 8GB/128GB model için olduğu iddia ediliyor ancak 12GB/256GB versiyonu da olabilir.
  • Bu telefonun büyük olasılıkla Şubat 2023’ün sonlarında çıkacağını göreceğiz.

Hiçbir şey şu ana kadar iki telefonu piyasaya sürmedi: Hiçbir Şey Telefon 1 ve Hiçbir Şey Telefon 2. Her ne kadar Telefon 1 orta sınıf bir işlemciyle gelse de, her iki cihaz da amiral gemisiydi, yani şirketin o yılki en önemli ürünüydü. Ancak 2024 yılında şirketin amiral gemisi olmayan ilk akıllı telefonunu piyasaya sürmesini bekliyoruz.

Nothing Phone 2a (amiral gemisi olmayan bu cihazın söylentilerdeki adı) son birkaç haftadır sürekli sızıntılarla karşılaşıyor. Bugün, sık sık sızıntı yoluyla Roland Quandtile iki yeni bilgi görüyoruz: RAM/depolama özellikleri ve fiyat aralığı.

Hiçbir Şey Telefon (2a)
8/128GB
12/256 GB
Beyaz veya siyah
Temel model için 400 Euro’nun altındaki fiyat.

Quandt’a göre, Nothing Phone 2a’nın fiyatı 400 €’nun (~ 444 $) altına düşebilir. Hatırlarsanız, Nothing Phone 1’in fiyatı 469 € (~ 521 $) idi; bu da Phone 2a’nın şu ana kadar piyasaya sürülen en ucuz Nothing Phone’dan yaklaşık 100 $ daha ucuz olabileceği anlamına geliyor.

Bu iddia edilen 400 € fiyat etiketi muhtemelen size 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip bir telefon verecektir. Ancak Quandt, 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip üst düzey bir modelin de olabileceğini söylüyor. Bu kurulumların her ikisi de, Nothing’in diğer telefonlarıyla sunduğu özelliklerle eşleşiyor, bu yüzden mantıklı.

Son olarak ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde Quandt, Phone 2a’nın Siyah veya Beyaz renk seçenekleriyle gelebileceğini söylüyor. Bu, bir kez daha şu ana kadar piyasaya sürülen tüm diğer Nothing ürünleriyle aynı çizgide.

Hiçbir Şeyin 27 Şubat 2024’te Mobil Dünya Kongresi sırasında planlanmış bir etkinliği olmadığını biliyoruz. Muhtemelen bu etkinlikte Nothing Phone 2a’nın tam veya kısmi lansmanını göreceğiz. Kaçınılmaz olan Nothing Phone 3 ile ilgili duyuruları da görmemiz mümkün.


Hiçbir şey Phone 2a fiyat aralığı sızıntısı yok

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow