Siber Pazartesi 2023’ün en iyi 5 akıllı telefon fırsatı

Ryan Haines / Android Otoritesi Tatil indirimleri muhtemelen telefonunuzu yükseltmek için en iyi zamandır, çünkü hangi modeli seçerseniz seçin yılın en iyi fiyatını garanti edersiniz. Ancak tekliflerden bazıları diğerlerinden çok daha iyi, bu yüzden Siber Pazartesi’nin en iyi beş akıllı telefon fırsatı olduğunu düşündüğümüz şeyleri bulmak için indirimleri inceledik. Burada gerçekten Android telefonlara odaklanıyoruz çünkü […]

Siber Pazartesi 2023’ün en iyi 5 akıllı telefon fırsatı

Ryan Haines / Android Otoritesi

Tatil indirimleri muhtemelen telefonunuzu yükseltmek için en iyi zamandır, çünkü hangi modeli seçerseniz seçin yılın en iyi fiyatını garanti edersiniz. Ancak tekliflerden bazıları diğerlerinden çok daha iyi, bu yüzden Siber Pazartesi’nin en iyi beş akıllı telefon fırsatı olduğunu düşündüğümüz şeyleri bulmak için indirimleri inceledik.

Burada gerçekten Android telefonlara odaklanıyoruz çünkü Apple, en son amiral gemilerinin kilitsiz modellerine indirim yapmıyor. Bu iOS için tam para ödemelisin. Ayrıca bunların satışta olan en iyi telefonlar olduğunu da önermiyoruz. Bu seçeneklerin en iyi değerin bulunabileceği yerler olduğunu düşündüğümüzden daha fazlasıdır.

Siber Pazartesi 2023’ün en iyi 5 akıllı telefon fırsatı

1. Google Pixel 8 – 150$ indirim

Google her zaman en son amiral gemisi Pixel telefonlarını Ekim ayında piyasaya sürdüğünden, bunları tam fiyatından satın almanın bir anlamı yok. Bir veya iki ay bekleyerek genellikle tatil indirimlerinden tasarruf edebilirsiniz, ancak yeni Google Pixel 8’deki indirim beklediğimizden daha derine indi. Bu bizim hoşumuza giden türden bir sürpriz. Zaten 699 dolarlık perakende fiyatıyla uygun fiyatlı olan temel modelin fiyatı sadece 549$ Siber Pazartesi promosyonunda. Ve bunun için onurlu bir söz var Pixel 8 Pro’da 200 $ fiyat düşüşü.

Google Piksel 8Google Piksel 8
AA Tavsiye Edilir

Google Piksel 8

Google’ın 2023 amiral gemisi telefonundan parlak bir ekran

Google Pixel 8, Pixel 7’den %42 daha parlak olan 6,2 inçlik yeni Actua ekranı tanıtıyor. Tamamen güncellenmiş Tensor G3 yonga seti ve yeni 50 MP kamerayla desteklenen bu, en heyecan verici Pixel telefonlardan biri olacağa benziyor .

2. Samsung Galaxy Z Fold 5 — 500$ indirim

Samsung Galaxy Z Fold 5, satın alabileceğiniz en iyi katlanabilir telefonlardan biri ve Siber Pazartesi indirimi de beklenenden iyi kategorimize girdi. Daha önce 1.800 dolarlık perakende satış fiyatından 300 dolardan fazla düşmeyen bu ürün, şu anda 500 dolarlık devasa bir indirimle neredeyse temel model Galaxy S23 Ultra kadar uygun fiyatlı hale geliyor. Yapabilirsiniz 1.299,99 dolara alınen azından bu gece yarısına kadar. Daha parlak bir iç ekran, tamamen düz bir şekilde katlanabilen daha iyi bir menteşe ve daha hafif bir his, Galaxy Z Fold 5’in önceki modele göre sahip olduğu tasarım iyileştirmelerinden yalnızca birkaçıdır.

Samsung Galaxy Z Katlama 5Samsung Galaxy Z Katlama 5
AA Editörlerinin Seçimi

Samsung Galaxy Z Katlama 5

En güçlü katlanır telefon daha da güçleniyor

Samsung Galaxy Z Fold 5, daha güvenilir bir menteşe, daha güçlü bir cam, IPX8 derecesi, çok sayıda depolama seçeneği ve büyük, parlak bir ekranla katlama platformunu geliştiriyor.

3. OnePlus 11 — 150$ indirim

Buradaki uzmanlardan biri Android Otoritesi OnePlus 11’i 2023’ün en küçümsenen amiral gemisi olarak adlandırdı ve ikna edici bir örnek verdi; konu günlük sürücüm olduğunda ben de bir OnePlus öğrencisiyim. Siz de dönüşüme hazırsanız, satın almak için bundan daha iyi bir zaman olamaz. Siber Pazartesi fiyat düşüşü yalnızca 549,99$ Cihazın temel modeli o kadar popüler ki Amazon stokta yok gibi görünüyor, ancak yine de BestBuy’daki fırsatı yakalayabilirsiniz.

OnePlus 11OnePlus 11

OnePlus 11

OnePlus serisini basitleştiriyor ve tüm ürünleri tek bir amiral gemisi cihazında paketliyor

OnePlus 11, 80W kablolu şarj ve Qualcomm’un amiral gemisi Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti sayesinde tamamen hıza önem veriyor. Aynı zamanda üçüncü nesil Hasselblad kamera kurulumuna, IP64 derecesine ve OnePlus’ın son yıllardaki en agresif fiyatlandırmasına da sahip.

4. Motorola ThinkPhone – 240$ indirim

Motorola ThinkPhone, adını hiç duymadığınız en iyi telefon olabilir. Lenovo, Motorola’yı neredeyse on yıl önce satın aldı ve ThinkPhone, eski markanın her yerde bulunan ThinkPad dizüstü bilgisayar serisinden ilham aldı. Bu, amiral gemisi başarısızlığının reçetesi gibi görünüyor, ancak bu cihazdan gerçekten etkilendik ve Siber Pazartesi anlaşmasından daha da etkilendik. Genellikle 700 dolara satılıyor fiyat 359,99 dolara düştü neredeyse %50 indirimli. Bu, ahizenin başka bir şey olmadığı durumlarda onu neredeyse bütçeye uygun telefon bölgesine sokuyor.

Motorola ThinkPhoneMotorola ThinkPhone
AA Tavsiye Edilir

Motorola ThinkPhone

Düşünmeye değer.

Motorola’nın Lenovo ThinkPhone’u, ThinkPad’in gurur verici geleneğini sürdürüyor ve akıllı görünüm ve güvenilirlik arayan kurumsal müşteriler için harika bir satın alma ürünü.

5. Motorola Razr Plus (2023) – 300$ indirim

Ürün yelpazesine kapaklı tarzda katlanabilir bir cihazı dahil etmek zorunda kaldık ve en yeni Motorola Razr Plus cihazı 2023’ün ifşaatlarından biri oldu. Tanınırlık açısından hâlâ Galaxy Z Flip 5’in gölgesinde kalabilir, ancak bir sorun var. Siber Pazartesi indiriminin Samsung muadilinden 100 $ daha iyi olması da dahil olmak üzere, onu çok seveceğiz. Fırsatı zamanında yakalayın ve Razr Plus’ı satın alın. sadece 699,99$.

Motorola Razr Plus (2023)Motorola Razr Plus (2023)
AA Tavsiye Edilir

Motorola Razr Plus (2023)

Bugüne kadarki en keskin Razr.

Hafif, son derece şık ve sonsuz esnekliğe sahip Motorola Razr Plus (2023), döndürülerek açıldığında kusursuz görünen, pürüzsüz bir his veren ve parlak bir şekilde parlayan muhteşem bir ekranı ortaya çıkarır. Ayrıca bu form faktöründeki bir katlanabilir telefondaki en büyük kapak ekranına sahip olan Razr Plus, katlanabilir rakiplerine ciddi bir rekabet sunuyor.

Siber Pazartesi 2023’ün en iyi 5 akıllı telefon fırsatı

Teknory