Hiçbir şey Telefon 2, Telefon 1’den çok daha pahalı olabilir

Oliver Cragg / Android Yetkilisi TL;DR Bir haber kaynağının, Nothing Phone 2’nin Avrupa için fiyatlandırmasını sızdırdığı iddia ediliyor. Temel 256GB varyantının 729 € (~ 802 $) maliyeti olduğu söyleniyor. Bu, Nothing Phone 1’e göre büyük bir fiyat artışı olacaktır. Hiçbir şey, Nothing Phone 2 ayrıntılarının damlama beslemesine aylar önce başlamadı, ancak son haftalarda belirgin sızıntılar […]

Hiçbir şey Telefon 2, Telefon 1’den çok daha pahalı olabilir

Oliver Cragg / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Bir haber kaynağının, Nothing Phone 2’nin Avrupa için fiyatlandırmasını sızdırdığı iddia ediliyor.
  • Temel 256GB varyantının 729 € (~ 802 $) maliyeti olduğu söyleniyor.
  • Bu, Nothing Phone 1’e göre büyük bir fiyat artışı olacaktır.

Hiçbir şey, Nothing Phone 2 ayrıntılarının damlama beslemesine aylar önce başlamadı, ancak son haftalarda belirgin sızıntılar da gördük. Şimdi, bir sızıntı yaklaşan akıllı telefon için Avrupa fiyatlandırmasını bozmuş olabilir.

Fransız outlet Anlaşmalar Nothing Phone 2 için fiyat aldığını iddia etti. Daha spesifik olarak, temel 256GB modeli görünüşe göre 729 €’dan (~ 802 $) başlayacak. Daha fazla depolamaya mı ihtiyacınız var? Daha sonra çıkış, 512GB varyantının size 849 € (~ 934 $) geri alacağını iddia ediyor. Her iki modelin de siyah veya beyaz renk gruplarıyla sunulacağı söyleniyor.

Bu, bölgede 469 €’dan (~ 516 $) başlayan Nothing Phone 1’e kıyasla büyük bir fiyat artışı anlamına gelir. Ayrıca, 256GB modelden 20 € daha ucuz olsa da, 649 € ‘luk temel Pixel 7’den daha pahalı olacaktır.

Nothing Phone 2’den başka ne istiyorsunuz?

69 oy

Yeni telefon, Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemci ve biraz daha büyük pil (4.700 mAh) gibi birkaç yükseltmeyle gelecek. Ancak, bu fiyat etiketi doğruysa, telefonun su geçirmezlik, geliştirilmiş kameralar ve LTPO ekran teknolojisi gibi birkaç avantaj daha sunacağını umuyoruz.

“Bunu kim sızdırdı? ????, ”Hiçbir şey kurucusu Carl Pei tweet attı habere cevaben. Bunun bilgilerin doğru olduğu anlamına mı geldiği yoksa Pei’nin sadece şaka mı yaptığı ve sızıntının çok uzak olup olmadığı belli değil. Nothing’den sızıntı hakkında yorum yapmasını istedik ve makaleyi buna göre güncelleyeceğiz.


Hiçbir şey Telefon 2, Telefon 1’den çok daha pahalı olabilir

Teknory