Sea Of Stars Demosu Bugün PlayStation’da

Sea of ​​Stars, yılın en çok beklenen RPG’lerinden biridir ve hatta süslenmiştir. oyun Bilgilendiricisikapağı Mart’ta. oyun tüm platformlara yönelirken, oynanabilir demosu yalnızca Switch’te mevcuttu. Bugün, yaklaşan oyunu deneme sırası PlayStation hayranlarında. A PlayStation Blog gönderisi oyunun bağlam dışı, spoiler içermeyen bir diliminde ortaya çıkan demoyu PlayStation konsollarında indirebileceğinizi ortaya koyuyor. Ek olarak, Sea of ​​Stars […]

Sea Of Stars Demosu Bugün PlayStation’da

Sea of ​​Stars, yılın en çok beklenen RPG’lerinden biridir ve hatta süslenmiştir. oyun Bilgilendiricisikapağı Mart’ta. oyun tüm platformlara yönelirken, oynanabilir demosu yalnızca Switch’te mevcuttu. Bugün, yaklaşan oyunu deneme sırası PlayStation hayranlarında.

A PlayStation Blog gönderisi oyunun bağlam dışı, spoiler içermeyen bir diliminde ortaya çıkan demoyu PlayStation konsollarında indirebileceğinizi ortaya koyuyor. Ek olarak, Sea of ​​Stars önümüzdeki ay piyasaya sürüldüğünde, Ekstra ve Premium aboneleri için PlayStation Plus oyun Kataloğu’nun bir parçası olarak ilk gün satışa sunulacak.

Sea of ​​Stars, Sabotage Studios’tan geliyor ve 2018’deki The Messenger’ın uzak bir ön filmi olarak hizmet ediyor. Final Fantasy VI ve Chrono Trigger gibi oyunlardan ilham alan oyuncular, iki kahramandan birini kontrol ediyor. Kötü bir simyacıyı durdurmak için güneş ve ayın gücünü kullanan Valere ve Zale. Dinamik sıra tabanlı savaşına ek olarak, canlı dünyasını keşfetmek için daha aktif bir biçim yaratan platform oluşturma ve diğer geçiş mekaniğinin büyük bir payına sahiptir.

Sea of ​​Stars 29 Ağustos’ta PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkıyor. ile röportaj gibi özelliklere sahip özel kapsama merkezimizi kontrol ederek öğrenebilirsiniz. Chrono Trigger bestecisi Yasunori Mitsuda oyun için hazırladığı film müziği hakkında. bizde de var kreatif direktör Thierry Boulanger ile video röportaj Sea of ​​Stars’ın RPG ilhamlarını yıkmak.

Teknory