Hiçbir Şey Telefon 2a sızıntısı yeni tasarımı ve şirket için bir ilki ortaya koyuyor

Damien Wilde / Android Otoritesi TL;DR Bir sızıntı, Nothing Phone 2a hakkında yeni ayrıntılar sağlamış olabilir. Görünüşe göre ekonomik telefon, onu Nothing Phone 2’den ayırmaya yardımcı olacak bir tasarıma sahip olabilir. Nothing Phone 2a, şirketin Mediatek SoC’ye sahip ilk telefonu olabilir. Son zamanlarda Nothing’in daha ucuz bir Android telefonunun söylentileri ortaya çıkıyor. Bu uygun fiyatlı […]

Hiçbir Şey Telefon 2a sızıntısı yeni tasarımı ve şirket için bir ilki ortaya koyuyor

Damien Wilde / Android Otoritesi

TL;DR

  • Bir sızıntı, Nothing Phone 2a hakkında yeni ayrıntılar sağlamış olabilir.
  • Görünüşe göre ekonomik telefon, onu Nothing Phone 2’den ayırmaya yardımcı olacak bir tasarıma sahip olabilir.
  • Nothing Phone 2a, şirketin Mediatek SoC’ye sahip ilk telefonu olabilir.

Son zamanlarda Nothing’in daha ucuz bir Android telefonunun söylentileri ortaya çıkıyor. Bu uygun fiyatlı telefonun Pixel A serisinden ilham alacağına ve Nothing Phone 2a olarak adlandırılacağına inanılıyor. Şimdi yeni bir sızıntı bize işlemcinin tasarımına ve detaylarına göz atma fırsatı vermiş olabilir.

X’te (eski adıyla Twitter), Android uygulama oluşturucusu Dylan Roussel Hiçbir Şey Telefonu 2a olduğuna inanılan şeyin sızdırılmış bir animasyonunu paylaştı. Animasyon çok detaylı değil ama bize bazı ilginç detaylar verecek kadar gösteriyor. Roussel videonun yanı sıra çip, kod adı, model numarası ve daha fazlasına ilişkin bilgilere de yer verdi.

Animasyondan başlayarak cihazın önünü ve arkasını görüyoruz. Ön taraftan pek bir şey anlaşılmayacak ancak arka tarafın, Nothing Phone 2’den farklı bir tasarıma sahip olacağı anlaşılıyor. Muhtemelen en dikkat çekici farklar kamera yerleşimi ve Glifler.

Önceki modellerden farklı olarak, Phone 2a’nın ortaya hizalanmış, yatay bir çift kamera kurulumuna sahip olabileceği görülüyor. Bu, benzer bir şey söyleyen ihbarcı Yogesh Brar’ın daha önceki bir sızıntısını destekliyor. Gliflere gelince, bu cihaz yalnızca üç Glif parçasıyla birlikte gelebilir.

Sızdırılan ayrıntılara geçecek olursak, ihbarcı, Phone 2a’nın Mediatek Dimensity 7200 yongasından güç alacağını iddia ediyor. Bu, Phone 2a’yı Nothing’in Mediatek SoC’ye sahip ilk cep telefonu yapacaktır. Ayrıca model numarasının A142 olabileceği ve Pacman veya Aero kod adlarına sahip olabileceği söyleniyor.

Daha önceki sızıntılar, uygun fiyatlı telefonun ortaya monte edilmiş bir delikli kesime sahip olabileceğini öne sürmüştü. Ayrıca cihazın tasarım öğelerini Telefon 1 ve 2’den ödünç alacağına inanılıyor. Sketchier sızıntıları, Telefon 2a’nın 6,7 inç 120Hz OLED ekrana, 50 MP çift kamera kurulumuna ve 4.920 mAh bataryaya sahip olabileceğini iddia ediyor.


Hiçbir Şey Telefon 2a sızıntısı yeni tasarımı ve şirket için bir ilki ortaya koyuyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow