HONOR’un ilk Flip telefonu gerçek ama ne zaman piyasaya çıkacak?

Kris Carlon / Android Yetkilisi TL;DR Bir HONOR yöneticisinin, şirketin bir Flip telefon çıkaracağını açıkladığı bildirildi. Yönetici, telefonun gelecek yıl geleceğini de sözlerine ekledi. HONOR şimdiden Magic V, Magic Vs ve Magic V2 (yukarıda görülüyor) olmak üzere üç katlanabilir ürünü piyasaya sürdü. Bunların hepsi Katlama tarzı katlanabilirler, ancak şirketin bir kapaklı katlanabilirin geleceğini doğruladığı bildirildi. […]

HONOR’un ilk Flip telefonu gerçek ama ne zaman piyasaya çıkacak?

Kris Carlon / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Bir HONOR yöneticisinin, şirketin bir Flip telefon çıkaracağını açıkladığı bildirildi.
  • Yönetici, telefonun gelecek yıl geleceğini de sözlerine ekledi.

HONOR şimdiden Magic V, Magic Vs ve Magic V2 (yukarıda görülüyor) olmak üzere üç katlanabilir ürünü piyasaya sürdü. Bunların hepsi Katlama tarzı katlanabilirler, ancak şirketin bir kapaklı katlanabilirin geleceğini doğruladığı bildirildi.

Bir HONOR yöneticisi, bir medya yuvarlak masasına şirketin 2024’te Flip tarzı katlanabilir bir model çıkaracağını söyledi. yeniden çerçevelenmiş bildirildi.

“HONOR sadece bu Fold’a sahip değil [referring to the Magic V line – ed]HONOR Orta Doğu ve Afrika (MEA) başkanı Daniel Wang, HONOR 90 serisinin MEA lansmanında bir medya yuvarlak masasına yaptığı konuşmada, hâlâ Flip’e sahibiz, ancak gelecek yıl,” dedi.

Magic Flip’ten ne beklenir?

Daha önce duyduk söylentiler 2024’te piyasaya sürülen sözde HONOR Magic Flip hakkında. HONOR ayrıca bildirildiğine göre iddia edildi iki hafta önce, form faktörünü değerlendirdiğini ancak paketten sıyrılan bir şey başlatmak istediğini söyledi. Her halükarda, bu son haber, HONOR flip telefonun gerçekten de geleceğinin ilk resmi teyidi niteliğinde. Ne yazık ki Wang, bir başlatma penceresi veya fiyatla ilgili bilgi açıklamadı.

Şirket kısa süre önce Çin’de Magic V2’yi piyasaya sürdü ve masaya süper ince bir tasarım getirdi. Bu nedenle, kapaklı telefonun da benzer şekilde ince bir tasarım getirmesini umuyoruz.

Bununla birlikte, Samsung, OPPO, Motorola ve HUAWEI’nin tümü kapaklı katlanabilirleri dünya çapında piyasaya sürdüğü için HONOR hareketli bir katlanabilir segmente katılacak.

HONOR’un ilk Flip telefonu gerçek ama ne zaman piyasaya çıkacak?

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow