Hulu’nun engellemesini ücretsiz olarak nasıl kaldırabilirim?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile dünyanın her yerinden Hulu’nun engellemesini kaldırın. Bir yıllık ExpressVPN aboneliği 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Hulu, binlerce diziye, filme ve orijinal Hulu içeriğine erişim sunar. Ayrıca, farklı konumlarda arkadaşlarınızla ve ailenizle içeriğin keyfini çıkarmak için bir Hulu İzleme […]

Hulu’nun engellemesini ücretsiz olarak nasıl kaldırabilirim?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile dünyanın her yerinden Hulu’nun engellemesini kaldırın. Bir yıllık ExpressVPN aboneliği 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


Hulu, binlerce diziye, filme ve orijinal Hulu içeriğine erişim sunar. Ayrıca, farklı konumlarda arkadaşlarınızla ve ailenizle içeriğin keyfini çıkarmak için bir Hulu İzleme Partisi oluşturabilir ve hatta HBO ve Showtime gibi premium kanallara kablolu yayın sözleşmesi olmadan ekstra bir ücret karşılığında erişebilirsiniz. Olağanüstü bir akış hizmeti, ancak mükemmel değil.

Hulu ile ilgili en büyük sorun, telif hakkı ve lisans anlaşmaları nedeniyle yalnızca ABD’de mevcut olmasıdır. Bu, sık seyahat eden herkes için gerçek bir utanç çünkü yurt dışından her oturum açmaya çalıştığınızda bloke edileceksiniz. Yine de her şey bitmiş değil, çünkü bu sinir bozucu ablukayı akış dostu bir VPN ile atlayabilirsiniz.

En iyi VPN ile gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve ABD’deki güvenli bir sunucuya bağlanabilirsiniz Bu hızlı ve kolay işlem, Hulu aboneliğinize dünyanın her yerinden erişebileceğiniz anlamına gelir:

  1. Akış dostu bir VPN için kaydolun

  2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve ABD’deki bir sunucuya bağlanın

  4. Hulu’yu ziyaret edin

  5. Hulu aboneliğinize dünyanın her yerinden erişin

ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) akış sitelerinin engellemesini kaldırma söz konusu olduğunda yol göstermeye devam ediyor. Kullanıcılar sezgisel bir uygulamaya, güçlü bağlantı hızlarına, güçlü şifrelemeye ve Netflix ve Prime Video dahil en popüler akış sitelerinde güvenilir engelleme kaldırmaya sahip olur. Kullanıcılar ayrıca aynı hesapla aynı anda beş cihaza kadar bağlanabilir; bu, birden fazla cihazda akış yapmak istiyorsanız harika bir haber.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %49 tasarruf etmenizi sağlar. Bu büyük ölçüde indirimli plan, fazladan üç ay ve ücretsiz olarak bir yıllık sınırsız bulut yedekleme ile birlikte gelir. Tüm aboneler ayrıca 30 günlük para iade garantisine sahiptir, böylece ABD dışındayken Hulu’nun engellemesini kaldırabilir ve geri döndüğünüzde yatırımınızı geri alabilirsiniz. Bu numara, seyahat ederken nakit ödeme yapmadan Hulu’nun engelini kaldırabileceğiniz ve izleyebileceğiniz anlamına gelir.

ExpressVPN ile Hulu’nun engelini dünyanın her yerinden ücretsiz olarak kaldırın.

Teknory