Elon Musk, Twitter Blue’nun yeniden lansman tarihini paylaştı

Twitter, mavi bir onay işareti satın alma özelliğini geri getiriyor, ancak buna ulaşmak birkaç hafta alacak. Elon Musk’a göre, “çok sağlam olduğundan emin olmak için” özelliğin yeniden lansmanı 29 Kasım’da yapılmalıdır. Tweet silinmiş olabilir (yeni bir sekmede açılır) Twitter’ın bir kişi veya kuruluşun kimliğini kanıtlamak için kullandığı mavi onay işaretleri. Ardından, Elon Musk Twitter’ı devraldığında,… Okumaya devam et Elon Musk, Twitter Blue’nun yeniden lansman tarihini paylaştı

Elon Musk, Twitter Blue’nun yeniden lansman tarihini paylaştı

Twitter, mavi bir onay işareti satın alma özelliğini geri getiriyor, ancak buna ulaşmak birkaç hafta alacak.

Elon Musk’a göre, “çok sağlam olduğundan emin olmak için” özelliğin yeniden lansmanı 29 Kasım’da yapılmalıdır.

Twitter’ın bir kişi veya kuruluşun kimliğini kanıtlamak için kullandığı mavi onay işaretleri. Ardından, Elon Musk Twitter’ı devraldığında, onay işaretleri, Twitter’ın ücretli katmanı Twitter Blue’ya abonelik yoluyla ayda 8 ABD doları karşılığında kullanıma sunuldu. Bu, diğer hesapları taklit eden ve sahte haberler paylaşan çok sayıda hesapla Twitter’da anında tam bir kargaşaya neden oldu. Aslında kişinin kimliğini kanıtlayan ama kimin alabileceğine dair kesin bir kriter olmayan ikincil, gri onay işareti devam etti, sonra kapandı, sonra tekrar açıldı.

Ardından, işleri daha da karmaşık hale getirmek için Twitter Blue aboneliği ortadan kalktı ve mavi onay işaretlerinin bir kısmını (ancak hepsini değil) beraberinde getirdi. Şimdi, nihayet ne olduğunu biliyoruz: Twitter, olayları derinlemesine düşünmek için özelliği kaldırdı.

AYRICA BAKINIZ:

Elon Musk, onu eleştirmeye veya düzeltmeye cüret eden Twitter çalışanlarını kovuyor

Tüm destan, Musk’ın özellikleri hızlı bir şekilde başlatma veya değiştirme ve neyin yapıştığını görme konusundaki ısrarının bir sonucudur. kendisi gibi tweet attı“Twitter önümüzdeki aylarda pek çok aptalca şey yapacak.”

Çözülmemiş kalan bir başka yeni sorun, Twitter’da iki faktörlü kimlik doğrulamadır. düzgün çalışmıyor son zamanlarda.

Sorunlardan bazıları Twitter’daki toplu işten çıkarmalarla ilgili olabilir. Musk’ın satın alınmasının ardından şirket, tam zamanlı çalışanlarının yaklaşık yarısını ve bildirildiğine göre çok sayıda sözleşmeli çalışanını işten çıkardı. Musk’ın kendisini alenen eleştiren kişileri kovması ve Twitter’ın bazı eski işçilerden geri gelmelerini istemesiyle işten çıkarmaların kendisi kaotikti.

Eski mavi onay işaretlerine gelince – siz onları 8 dolara satın alamadan önce Twitter’ın bir doğrulama aracı olarak verdikleri – kesinlikle ortadan kalkıyorlar. İçinde cıvıldamakMusk, “tüm ödenmemiş eski Mavi onay işaretlerinin birkaç ay içinde kaldırılacağını” söyledi.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow