İkinci seferin çekiciliği mi var? OnePlus gelecek yıl yeni akıllı saatini piyasaya sürebilir

Dhruv Butani / Android Otoritesi TL;DR Bir sızıntı, OnePlus’ın bir akıllı saat başlatma konusunda bir adım daha attığını iddia ediyor. Yeni akıllı saat 2024’te piyasaya sürülebilir. Akıllı saatin yuvarlak bir yüze sahip olduğu söyleniyor. OnePlus’ın ilk akıllı saati OnePlus Watch’un felaketle piyasaya sürülmesinden bu yana iki yıl geçti. Cihazın, en iyi akıllı saatler listesinden ziyade […]

İkinci seferin çekiciliği mi var?  OnePlus gelecek yıl yeni akıllı saatini piyasaya sürebilir

Dhruv Butani / Android Otoritesi

TL;DR

  • Bir sızıntı, OnePlus’ın bir akıllı saat başlatma konusunda bir adım daha attığını iddia ediyor.
  • Yeni akıllı saat 2024’te piyasaya sürülebilir.
  • Akıllı saatin yuvarlak bir yüze sahip olduğu söyleniyor.

OnePlus’ın ilk akıllı saati OnePlus Watch’un felaketle piyasaya sürülmesinden bu yana iki yıl geçti. Cihazın, en iyi akıllı saatler listesinden ziyade en iyi fitness takipçileri listesine dahil edilmeye daha uygun olduğunu söyleyebilirsiniz. Ancak görünen o ki şirket pes etmiyor ve 2024’te yeni bir akıllı saat piyasaya sürebilir.

Max Jambor OnePlus’ın söylentilere konu olan akıllı saati hakkında X’te (eski adıyla Twitter) paylaşım yapmak biraz zaman aldı. Gönderiye göre OnePlus, 2024 yılında OnePlus Watch 2’yi piyasaya sürmeye hazır olabilir. Jambor ayrıca saatin yuvarlak bir yüze sahip olacağını da ekliyor.

Daha önce bir lansman aralığımız olmasa da yeni bir OnePlus Watch’un yolda olabileceğini daha önce duymuştuk. Birkaç hafta önce büyük bir sızıntı @realMlgmXyysd OnePlus’ın ana şirketinin “Star” kod adlı bir akıllı saat üzerinde çalıştığını öne sürdü. Sızıntı, bu Star akıllı saatin Çin pazarı için OWW231, Küresel pazar için OWWE231 ve OnePlus markalı bir ürün olarak Küresel pazar için OPWWE231’i içeren çeşitleri olabileceğini öne sürdü.

Bu yuvarlak akıllı saatin 466 x 466 çözünürlüklü bir ekrana sahip olduğu söyleniyor. Ayrıca daha düşük güçte işlemleri gerçekleştirmek için BES 2700 ortak işlemcili Qualcomm Snapdragon W5 Gen 1 yongasına sahip olması da öneriliyor. Cihaz, EKG, Her Zaman Açık Ekran, yumruk sıkma hareketleri, eSIM, kandaki oksijen ölçümü, stres takibi, uyku takibi ve egzersiz takibi gibi çeşitli özelliklere sahip olabilir.

Şirketin ilk akıllı saati, övülen bir fitness takipçisinden daha fazlası olma konusunda başarısız olmuş olabilir. Ancak görünen o ki bu yeni cihaz, başından beri umduğumuz uygun akıllı saat olabilir.


İkinci seferin çekiciliği mi var? OnePlus gelecek yıl yeni akıllı saatini piyasaya sürebilir

Teknory