İlk katlanabilir Snapdragon 8 Gen 2, Samsung’tan gelmeyebilir

Ryan Haines / Android Otoritesi Z Katlama 4 (katlanmamış) TL;DR Kıdemli bir ihbarcı, birkaç Vivo X Fold 2 ayrıntısını dağıttı. Bu cihazın Snapdragon 8 Gen 2 çipli ilk katlanabilir telefon olacağını da ekliyorlar. Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, Galaxy S23 serisi ve OnePlus 11 gibi cihazlara güç sağlayan piyasadaki en yeni ve en büyük Android […]

İlk katlanabilir Snapdragon 8 Gen 2, Samsung’tan gelmeyebilir

Ryan Haines / Android Otoritesi

Z Katlama 4 (katlanmamış)

TL;DR

  • Kıdemli bir ihbarcı, birkaç Vivo X Fold 2 ayrıntısını dağıttı.
  • Bu cihazın Snapdragon 8 Gen 2 çipli ilk katlanabilir telefon olacağını da ekliyorlar.

Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, Galaxy S23 serisi ve OnePlus 11 gibi cihazlara güç sağlayan piyasadaki en yeni ve en büyük Android telefon yonga setidir. Hâlâ bu işlemciye sahip ilk katlanabilir telefonu bekliyoruz, ancak görünüşe göre Samsung bunu yapmayabilir. gönderiye ilk gelen sen ol

Emektar sızıntı yapan Dijital Sohbet İstasyonu, Çinli sosyal medya platformu Weibo’da iddia edildi Vivo X Fold 2, piyasadaki ilk Snapdragon 8 Gen 2 katlanabilir telefon olacak. Çıkış tarihinde bir zaman çizelgesi yok, ancak orijinal X Fold Nisan 2022’de piyasaya sürüldü, bu nedenle Nisan 2023’te bir çıkış görmemiz mantıklı.

Dijital Sohbet İstasyonu Vivo X Fold 2 Weibo

Weibo/Dijital Sohbet İstasyonu

Sızıntı ayrıca X Fold 2’nin 4.800 mAh pil ve 120 W kablolu şarj ile donatılacağını iddia etti. Bu, Galaxy Z Fold 4’ten daha büyük bir pil ve çok daha hızlı şarj olurken, aynı zamanda piyasadaki diğer katlanabilir cihazlardan daha yüksek hızlar sunar.

Başka bir markanın Snapdragon 8 Gen 2 işlemcili katlanabilir bir ürün sunarak Samsung’u yenmesi sürpriz olmaz. Koreli marka, katlanabilir ürünlerini her yıl üçüncü çeyrekte piyasaya sürme eğiliminde ve bu da rakip şirketlere kendi cihazlarını piyasaya sürmeleri için bolca fırsat sunuyor.

2023’te katlanabilir bir telefon almayı planlıyor musunuz?

62 oy

Her iki durumda da Snapdragon 8 Gen 2, Snapdragon 8 Gen 1’e göre önemli bir performans ve verimlilik artışı vaat ediyor. Bu nedenle, bu yonga setini kullanan herhangi bir katlanabilir cihaz, daha uzun pil ömrü ve kayda değer bir beygir gücü artışı görmelidir.

İlgili sorulardan biri, şirketin önceki katlanabilirleri Çin’de kaldığı için Vivo X Fold 2’yi küresel pazarlarda görüp göremeyeceğimiz. Yine de Honor Magic Vs ve Oppo Find N2 Flip, Çinli markaların yavaş yavaş katlanabilirlerini küresel bir sahnede sunmaya başladığını gösteriyor.

İlk katlanabilir Snapdragon 8 Gen 2, Samsung’tan gelmeyebilir

Teknory