İnanılmaz Yıldız Savaşları Sanatı, Kurtarılmış Darth Vader’ın Nasıl Görüneceğini Açıklıyor

İnanılmaz bir Star Wars hayran çizimi parçası, Jedi’ın Dönüşü olaylarının ardından kurtarılmış bir Darth Vader’ı cüppeler içinde tasvir ediyor. Çarpıcı bir parça Yıldız Savaşları Fanart kurtarılmış bir kişiyi tasvir ediyor Darth Vader olaylardan sonra Jedi’ın dönüşü. Vader’ın giydiği heybetli zırh, Mustafar’ın Obi-Wan Kenobi ile yaptığı düellodan sonra bir lav kıyısında yandığı yerde aldığı yaraların yıkıcı […]

İnanılmaz Yıldız Savaşları Sanatı, Kurtarılmış Darth Vader’ın Nasıl Görüneceğini Açıklıyor

İnanılmaz bir Star Wars hayran çizimi parçası, Jedi’ın Dönüşü olaylarının ardından kurtarılmış bir Darth Vader’ı cüppeler içinde tasvir ediyor.

Çarpıcı bir parça Yıldız Savaşları Fanart kurtarılmış bir kişiyi tasvir ediyor Darth Vader olaylardan sonra Jedi’ın dönüşü. Vader’ın giydiği heybetli zırh, Mustafar’ın Obi-Wan Kenobi ile yaptığı düellodan sonra bir lav kıyısında yandığı yerde aldığı yaraların yıkıcı sonucuydu. Onlarca yıldır karanlık tarafta boğulan Vader, sonunda nefretinin üstesinden geldi ve oğlu Luke tarafından kurtarıldı – ama kendi hayatı pahasına.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Instagram kullanıcısı Eamonn McCormick’in inanılmaz sanatı (eamonn.mccormick) ışığa döndükten sonra Anakin Skywalker’ı canlandırıyor.

Fanart etkileyici bir şekilde bir uçuşta başladı ve Darth Vader kurtuluşunun ardından hayatta kalsaydı nasıl görüneceğini yeniden hayal etti. Sanatçı, oyuncu Sebastian Shaw’ın yüzünün tam bir kopyası olmadığını kabul etse de, parça oldukça yaklaşıyor ve kurtarılmış bir Anakin Skywalker’ın tavrını çiviliyor. Aşağıda, sanatçının tüm sürecini belgeleyen bir video var.


Anakin Skywalker Vader Zırhını Kaldırıyor

Anakin Skywalker'ın Star Star Konsept Sanatındaki Vader Force Ghost'u

Sanat eseri, kurtarılmış bir Darth Vader’ın nasıl görüneceğine dair tamamen orijinal bir yaklaşımdır, renderlarda her zamanki beyaz veya kahverengi Vader zırhından sapmıştır. Sibernetik ve Jedi cübbesinin bir karışımı olan Anakin, cildini elementlere maruz bırakabilmesine rağmen, hayatta kalmak için hala teknolojiye güveniyor. Anakin Skywalker’ın hayatta kaldığı bir gerçeklikte, kendisini Vader zırhından kurtarmak karakter için doğal bir sonraki adım olacaktır. Vader’ın miğferi ve aparatı galaksiye musallat olmuştu ve yeni bir boya işi bir şeyleri değiştirmeyecekti.

Daha da önemlisi, Vader zırhını çıkarmak, Anakin’in kimliğini yeniden kazanmasının anahtarıdır. Darth Vader’ın gölgesi onu sonsuza kadar takip ederdi ama Anakin bu zarar görmüş haliyle hâlâ güçlü ve çocuklarıyla muazzam iyilikler yapma yeteneğine sahip. En sonunda, Jedi’ın dönüşü karakter için mükemmel bir yöne gitti. Kullanıldığı bir zaman çizelgesi hayal etmek Darth Vader heyecan verici ama Anakin Skywalker huzuru bulmayı hak etti.

Kaynak: Eamonn McCormick (eamonn.mccormick)

Teknory