‘Indiana Jones 5’ Yönetmeni Spielberg’in Gölgesinden Kaçmak İstemedi

Lucasfilm aracılığıyla görüntü Kahramanlarınla ​​asla tanışmaman gerektiğini söylerler, yoksa kişiliklerinin gerçekliği, seni onlara aşık eden şeyi lekelemez. Neyse ki için James MangoldAncak Steven Spielberg, bir film yapımcısı kadar bir insan kadar çekiciliğe sahiptir. Sonunda gelenleri yönetmek için büyüyen uzun süredir Spielberg hayranı için Indiana Jones ve Kader Kadranı (bu, Spielberg’in yaratılmasında çok büyük bir eli […]

‘Indiana Jones 5’ Yönetmeni Spielberg’in Gölgesinden Kaçmak İstemedi

Lucasfilm aracılığıyla görüntü

Kahramanlarınla ​​asla tanışmaman gerektiğini söylerler, yoksa kişiliklerinin gerçekliği, seni onlara aşık eden şeyi lekelemez.

Neyse ki için James MangoldAncak Steven Spielberg, bir film yapımcısı kadar bir insan kadar çekiciliğe sahiptir. Sonunda gelenleri yönetmek için büyüyen uzun süredir Spielberg hayranı için Indiana Jones ve Kader Kadranı (bu, Spielberg’in yaratılmasında çok büyük bir eli olan bir karakteri gönderme sorumluluğunu taşıyor, daha az değil) efsanevi yönetmenle tanışmak ve onunla birlikte çalışmak, muhtemelen piyangoyu birkaç kez kazanmaya benziyor.

Ve aynı zamanda; gibi bir malzemeyi taşıyacaksanız Indiana Jonesfranchise’ı bu hale getiren ve bunu yapmak Mangold’un sorumluluklar listesinin başında yer alan Spielberg’in denenmiş ve doğrulanmış yaklaşımına yaratıcı saygılarınızı göstermeniz son derece önemlidir.

ile yapılan bir röportajda Ekran Rantıyönetmen kişisel yaratıcı etkisinin film üzerindeki etkisini açıkladı. Indiana Jones kuğu şarkısı doğal olarak gerçekleşir ve daha bilinçli film yapımcılığı kaslarına, kahramanı Spielberg’in ruhunu yakalamak için ihtiyaç duyduğu alanı verir ve ikonun emrinde ve emrinde girdileriyle tamamlanırdı.

“Bu benim yapmak için yola çıktığım bir film değil. İlk sorumluluğum ve bu filmin bir nevi fırsatıydı, Steven hayatım boyunca benim kahramanım oldu. Yani onunla gerçekten işbirliği yapma, senaryoyu geliştirirken onunla gerçekten zaman geçirme, ben çekim yaparken bir veya iki haftada bir onunla konuşma ve onu montaj odasında tutma fikri. Bunlar sadece kahramanlarınızla tanışmak için değil, onlarla işbirliği yapmak için de devasa fırsatlardı.”

Spielberg’in kalıntılarına göre yaşamanın baskısının sinir krizine giden tek yönlü bir bilet olduğu düşünülebilir, ancak Mangold için tarihin en büyük film yapımcılarından birinin mirasını bilemek bir onurdur ve Kader Kadranı beğenilerine tam olarak uymuyor Akıncılar, Tapınak veya haçlı seferiSpielberg’in kendisinin eleştirel kutsaması, gerçekten ihtiyaç duyabileceğiniz tüm övgülerdir.

Indiana Jones ve Kader Kadranı 30 Haziran’da sinemalarda.

Yazar hakkında

Charlotte Simmons

Charlotte Simmons

Charlotte, We Got This Covered için serbest çalışan bir yazar, St. Thomas Üniversitesi’nin İngilizce programından mezun, bir sürü film fikri ve muhtemelen Peter Jackson’ın “King Kong”unun en büyük hayranı. 2018’den beri profesyonel olarak yazan sanatçının çalışmaları The Town Crier ve The East’te de yer aldı.

Teknory